Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Miért csináljátok ezt?

Miért csináljátok ezt?

Figyelt kérdés
Azokhoz az emberekhez lenne a kerdesem akik teljesen elonytelen kepet kuldenek es nemtudnak helyesen irni. Szerintetek ez szexi?
2019. jan. 24. 18:19
 1/4 anonim válasza:
88%
Nem tudja, hogy előnytelen. Ha tudná nem küldené. Nem vagyunk egyformák. El kell fogadni. Amúgy ijesztő mennyire nem tudnak helyesen beszélni és írni az emberek, de ez is egy szűrő az ismerkedés alatt :)
2019. jan. 24. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
71%

A helyesírás dolog az más téma :) de ha már itt tartunk, akkor te is vedd a fáradtságot, és tedd ki azokat az ékezeteket ;)


Ha az előnytelen kép alatt azt érted, hogy csúnya az illető, azzal sajnos sem ő, sem én, mint csúnya pasi nem tudunk mit csinálni. Ha pl. valami félarcos csücsörítős nagyon 'divatos' képről beszélsz, az nagyon nem szexi :D


20/f

2019. jan. 24. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
60%

lenne -> szólna (helytelen szóhasználat)

kerdesem -> kérdésem (2 db ékezet hiba)

kérdésem szó után vessző hiba

elonytelen -> előnytelen (ékezet hiba)

kepet -> képet (ékezet hiba)

kuldenek -> küldenek (ékezet hiba)

es -> és (ékezet hiba)

nemtudnak -> nem tudnak (külön írjuk)

irni -> írni (ékezet hiba)

Három mondatban tíz hiba.

Szerinted ez szexi?

2019. jan. 24. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
67%
Telefonról én se írok ékezetet mert nagyon hosszú úgy. Szerintem ezért piszkálni valakit nem jogos, tehát ezért ne bántsuk a kérdezőt. Nem a butasága miatt van, hanem lustaság vagy sietség miatt ír így. Én legalábbis így gondolom. (Én írtam fentebb is) A vesszőt pedig nagyon sokan kihagyják. Én se írok már mindig az olyan alapok elé se, mint a hogy...
2019. jan. 24. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!