Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Miért mondják, hogy 24 évesen...

Miért mondják, hogy 24 évesen még roppant fiatal vagyok? Szerintem közelebb vagyok a 30-hoz

Figyelt kérdés

2019. jan. 24. 22:30
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem meg nem vagy közelebb, ha 26 lennel akkor igen közelebb lennel de még a fele célnál sem tartasz ;)
2019. jan. 24. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Közelebb vagy a 30-hoz? Hát ja egy 5 éveshez képes közelebb vagy. De ahogy látom nem a korod miatt vagy fiatal...
2019. jan. 24. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
100%
Hát ha már ilyen buta kérdéseket teszel ki itt, akkor nem csodálom, hogy roppant fiatalnak gondolnak.
2019. jan. 24. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
30-nak a fele 15, te 24 vagy. Igen, közelebb vagy. 30 évesen lehet valaki éretlen, gyerekes? Igen.
2019. jan. 24. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Mihez képest, egy 50-eshez képest még előtted az élet
2019. jan. 25. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Azt vettem észre, hogy az emberek többségénél 20-as éveik közepén eljön egy ilyen "öregnek érzem magam" időszak. Valószínűleg azért, mert itt "kell" felnőni, vége az egyetemnek, sulinak, szülői támogatásnak, bekerül a munka világába átrendeződik az élete.


Én is 24-25 évesen sokkal idősebbnek, fáradtabbnak éreztem magam. Most lassan 30 vagyok és úgy érzem mintha relatív fiatal lennék.

2019. jan. 25. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
61%

Én ennyi idősen állandóan nyugdíjas akartam lenni, mert hogy akkor nem kell csinálnom semmit, nyugodtan élhetek :)

Most meg itt vagyok 30, és azon parázok, hogy úristen mindjárt 40 leszek, aztán 50, azután meg rögtön ott a nyugdíj...

De ha belegondolsz, még több, mint másfélszer ennyit fogsz dolgozni, mint amit eddig leéltél (legalábbis ha szerencséd, és nem esik rád egy villamos, vagy nem üt el egy tengeralattjáró)! Az kb. 36 év. És akkor is csak 60 leszel, még eléldegélhetsz pár évig, megélheted akár a 100-at is. Az pedig _még_ 76 (!) év, úgyhogy te még igenis roppant fiatal vagy!

2019. jan. 25. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!