Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Milyen fizetés kell egy ilyen...

Milyen fizetés kell egy ilyen élethez?

Figyelt kérdés

-Egy pesti albérletet fenntartani, mondjuk valami olcsóbbat, 1,5 szobás, ezt szűkösen ki lehet hozni 40-50m2-ből.

-Normális kajákat enni (csirkemell, rántott sajt, rizs, rántott karfiol, bacon szalonna, stb)

-Fizetni a rezsit, számlákat, telefon, tv stb

-Minden egyéb szükséges kiadást fedezni (tisztálkodás, háztartás, stb)

-Félre tenni a fizetés 10-15%-át minden kiadáson felül.


Ehhez mekkora fizetés kell kb Budapesten?



2019. jan. 25. 12:29
 1/9 anonim ***** válasza:
52%

Én ezt kihozom 300 ezres fizuból. 150-ért bérlek a központban egy 50 m2-es szép, modern lakást.

De most fogunk összeköltözni a párommal, akkor majd jobban tudunk félretenni mindketten, hisze jelenleg fenntartjuk a két albérletet (az öve ráadásul 190 ezer), pedig egyszerre úgyis csak az egyikben vagyunk.

2019. jan. 25. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
17%
Nettó 450 000-500 000,
2019. jan. 25. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
22%

Na jah, 300 nettóból megoldható.

Annyit meg meg is lehet keresni Pesten simán.

2019. jan. 25. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
77%

Albérlet: 100-120 ezertől

Kaják: ~60 ezer/fő

Rezsi: 70-80

Minden egyeb: kijön 10-20-ból, viszont a kajával együtt számoltam a wcpapírt, mosogatószert, ilyesmiket, mert általában együtt vesszük hipermarketben.

Hát egy olyan 270-300 ezerből kényelmesen kijössz.. De persze lehet olcsóbban is.

2019. jan. 25. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Ha alulról közelíted a 300.000-et már megvagy.

De nagyon nem mindegy, hogy hol és mekkora az az albérlet, milyen kaját is eszel, mert amit leírtál az alap, lehet azt cifrázni, készen veszed, vagy főzöl, na meg milyen életszínvonalat élsz, mennyit költesz magadra, ruha, szórakozás stb stb.

2019. jan. 25. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
47%

200-250ből simán lazán.

Ha meg szobát bérelsz csak nem a teljes lakást tehátmondjuk 1 haveroddal 2 szobásba mész lazán megélsz 150ből is.


Haver XV. kertvárosi részénú 60at fizet rezsivel együtt egy szép állapotú, kertes 2 szobásért. Szóval egyik szobában ő, másikban más. Nagy konyha és fürdő, kert hadználat, normális tulaj. Kaució csak 1 havi volt. Marad neki 90.000ft-ja, 50e körül költ kajára és tisztálkodószerekre, utazását melója fizeti.

40ezret mindig félre tud raki bármi extrára.


Na persze ha te belvárosi lakást akarsz egy magad (ami szentem felesleges flanc) akkor van olyan fizetésed és környezeted, hogy ilyen kérdést nem is írnál ki.

2019. jan. 25. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
82%

Ez hülye kérdés. Mindenkinek mások az igényei.


Például nekem a tisztálkodási szer egy hónapban megvan 1.000 forintból. Veszek egy szappant 200 forintért, meg egy sampont meg egy fogkrémet ugyanennyiért és kész is. Tiszta vagyok és illatos és mindenki happy. Egy ezresért, legfeljebb. Talán még annyi sem kell.


De ha te piperkőc vagy és neked kell szemránckrém meg ajakkrém meg kézkrém meg lábkrém meg szájvíz meg fogselyem meg bőrradír meg arcpakolás meg hajpakolás meg hajfesték meg hajregeneráló szer meg körömágypuhító krém meg ki tudja még mi.... na akkor neked a tisztálkodás egy hónapban minimum 100.000-be fog fájni. Kereken százszor annyiba mint nekem. Én száz hónapig elvagyok annyi pénzből mint te egy hónapig.


Szóval, érted. Az igényeken van a hangsúly.


Senki nem tudja neked ezt a kérdést megválaszolni, amíg nem tudjuk, hogy te milyen színvonalon akarsz élni.

2019. jan. 25. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
A csirkemell korántsem egészséges. Kollagénre és főleg zsírokra is szüksége van a szervezetednek, ha nem akarsz 30 éves korodra hormonális, mentális, és emésztési zavarokkal küzdeni.
2019. jan. 26. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

De én nagyon szeretem a csirkemellet. :D

Amúgy köszi a válaszokat, jöhet még, más válaszára is kíváncsi vagyok!

-Keveset költök tisztálkodásra. (Tusfürdő, korpa elleni sampon, fogkefe, -krém, spray, parfüm esetleg, de egy üveggel elvagyok fél évig; háztartási cuccok: wc illatosító, vízkőoldó, domestos, mosogatószer, szivacs stb)

2019. jan. 26. 18:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!