Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Aki panelban lakik, hogy tud...

Aki panelban lakik, hogy tud nappal aludni éjszakai műszak után?

Figyelt kérdés
Többször is elgondolkoztam már azon, hogy azok, akik panellakásban laknak és éjszaka dolgoznak, hogy tudnak aludni napközben. Én is panelban lakom jelenleg és el nem tudom képzelni, hogy nappal aludjak ilyen körülmények között. Mindig van egy Mekk Elek, aki fúr, kopàcsol, vannak felújítàsok, hús klopfolàs, zene hallgatás hangosan, plusz a kinti zajok, mint gyerek üvöltés, mentő, roma gyerek dalra fakad stb... Ti hogy bírjàtok? Esetleg van valami trükkötök az altatón és füldugón kívül?

2019. jan. 26. 08:29
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
62%
Ez bukó.
2019. jan. 26. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%

Szerencsére itt hétköznap azért ez nem jellemző. Mindenki dolgozik, a gyerekek oviban, suliban vannak.

Meg panel és panel közt is van nagy különbség. Most költöztünk, az előző lépcsőházban az ajtó előtt mentek el az emberek, az új helyen külön zárható folyosó van és egyáltalán nem hallom a szomszédokat soha.

De tényleg van olyan, ahol lehetetlen pihenni.

2019. jan. 26. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
81%

Nem mindenki ugy alszik mint egy nyul.

Ha rendesen elalszom, traktorozni is lehet mellettem.

2019. jan. 26. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%

Felénk éjjel is állatkert az egész. A szomszéd zajos, néha azt hiszem fejemre szakad a plafon. Illetve egész este vannak ordító részegek, fiatalok, bulizós szemközti lakók, vagy csak olyanok akiknek elgurul a gyógyszer.


Amúgy füldugó segít esetleg valamilyen hangdszigetelés tud tompítani a zajokon. Én csak füldugóval tudok aludni de azzal tényleg csak nagyobb zajok keltenek fel.

2019. jan. 26. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
Mondjuk ha ez vigasztal, családi házas övezetben sem jobb:(
2019. jan. 26. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
#5 Na ne már! Az a tervünk, hogy eladjuk a lakást és családi házba költözünk. Hát még ott sem lesz nyugtunk???
2019. jan. 26. 13:11
 7/15 anonim ***** válasza:
100%

Kertesháznál is meg kell válogatni a környéket az anyagi lehetőségekhez mérten.

Azért az első ránézésre is látszik, ha egy környék alapjáraton bukásra van ítélve és kerülendő.

2019. jan. 26. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
51%

Aki 3ra ér haza és utána kezd el bútorokat húzogatni, és hangosan filmezni, azoktól meg az összes többi nem tud aludni.


Szemét dolog az éjszakai meló mindenkinek!

2019. jan. 26. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
53%

Legjobb kommentek:

- "Ha nem tudsz aludni, nem is vagy fáradt."

- "Ha rosszul alszol, te vagy a hibás."

- "Használj füldugót."

- "Én úgy alszom, hogy mellettem ágyút is lehet durrogtatni, neked is így kell."

2019. jan. 26. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
76%

Családi ház sem fenékig tejfel.

- télen csendesebb, de azért ilyenkor is van brümmögés, meg elégetekmindentleszaromhogyszmogvan

- nyáron tuti flexel, füvetnyír valaki, esetleg bbqpartivizesfávalvagygumiabronccsal

- szeparációs szorongással megáldott leláncolt kutyák itt is vannak.

- de előfordul családi perpatvar is 120 decibelen

Szóval nyugi, vagy beszabsz 2-3 felest és alszol mint a tej vagy füldugó.

2019. jan. 27. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!