Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » A fiatalkor elpazarlásának...

A fiatalkor elpazarlásának számít az, ha egy korai huszonéves pesti egyetemista a péntek és szombat estéinek nagy részét otthon tölti, mert inkább introvertált és csak kevés barátja van, mintsem mondjuk belvárosi kocsmában/szórakozóhelyen?

Figyelt kérdés
Sokszor foglalkoztat az, hogy vajon nem mulasztok-e el akármit is azzal, hogy nem úgy élek, mint ahogy azt Pesten a belvárosban látom: hatalmas nagy társaságok, nagyrészük sokszor részegen, de mintha boldogak, gondtalanak lennének.
2019. jan. 26. 19:36
 1/10 anonim ***** válasza:
78%
Azt csináld, amit jónak tartasz. Hagyjuk már a másokat. Tipikus kútba ugrós közhely... Én sem járok. Mert hányingerem van bp-töl. A sok felvizezős, rabló helytöl
2019. jan. 26. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
68%
Az a pazarlás ha nem tanulsz. Erre mindenki rá jön egy idő után. Kivéve azok akik mindig is eleget tettek ennek a "kötelességnek".
2019. jan. 26. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
24%

Igen ... jó elmenni a haverokkal pár sörre, majd rövidekkel folytatni amíg el nem éred azt a szintet, hogy az utcán ordibáltok és énekeltek.


Majd kicsit kijózanodtok ... csak kicsit, majd találkoztok pár külföldivel és előről kezditek, majd hajnalban 4 körül haza tántorogsz ha éppen nem jöttél össze egy talán nálad is részegebb lánnyal.


Sokaknak el lenne az időpazarlas, de ez csak attól függ milyen céljaid vannak.

2019. jan. 26. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Ha ennyire foglalkoztat, hogy kihagysz valamit akkor igen időt pazarolsz. A kevés barátoddal is szervezhetsz programot, csináljatok közösen valamit üljetek be egy sörre valahová. Nem kell teljesen kilépni a komfortzónádból de egy kicsit kidughatnád a fejed a burokból, ha ilyen sokat gondolkodsz ezeken a dolgokon.
2019. jan. 26. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
82%
Önmagában az, hogy nem bulizol hétvégén még nem. Feltéve ha úgy érzed teljes életet élsz, van hobbid, szórakozol, kikapcsolódsz a magad módján. Az egyetemi évek a legjobbak arra hogy felfedezd a világot magad körül, ismeretségeket szerezz stb. nem a bulin múlik
2019. jan. 26. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
83%
Azt csináld amit élvezel. Régen sokat jártam ki haverokkal bulizni de az esetek többségében nem élveztem, csak próbáltam túlélni meg vártam hogy végre vége legyen, vagy túl sokat ittam vagy túl keveset, már alapból a zenéket is utáltam, csak nem akartam elveszíteni a barátaimat. Manapság évente csak pár alkalommal megyek velük helyekre, akkor is inkább csak együtt iszogatunk, sokkal jobb így. Szóval kb addig gondolod úgy hogy buliznod kéne amíg ki nem próbálod és rá nem jössz, hogy mennyire nem a te világod.
2019. jan. 26. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Ha te pazarlásnak látod, az, ha nem, akkor nem.
2019. jan. 26. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

Van egy ismerősöm, aki folyton kérdezgeti, hogy "na, hol voltatok a hétvégén? Mit csináltál?" Szabályosan rosszul érzem magam néha, ha azt mondom, hogy semmit, otthon sorozatoztam párommal, pihentünk, mert mindig tolja nekem az ajánlott programjait, hogy nézzünk el ilyen helyre, olyan helyre, "miért nem mentek el ...?" Oké, majd ha kedvünk lesz, elmegyünk.

Ne másokhoz mérd a boldogságod, ne azt nézd, másoknak mi a kellemes, a kikapcsoló, miben teljesedik ki. Ha neked teljesen más a vágyad ezekre az estékre, akkor tedd azt. Én világ életemben nem szerettem a hangos zenés helyeket, félkábultan tolongani a tömegben, a homályban, az éjszakában. Biztos sok embernek ez jó kis kaland, nekik pl. az én szabadidős tevékenységem hót unalom lenne, de annyiféle ember létezik, mindenki máshogy áll mindenhez. Éld úgy az életed, ahogy neked jó.

2019. jan. 27. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

En fiatalon utaltam es nagyon megbantam, ha megis kimozditottak a barataim. Nekem nem tetszett, nem akartam.

Hosszu evekkel kesobb magamtol vagyom ra. Nem is volna ezzel semmi gond. Fiatal baratokat, szeretoket is talalnek, talalok, nagyon szep lenne minden.

Hogy megis szenvedek, kaparom a falat es ezert vesztegetem a vegtelen szabadidom a gyakorikerdeseken az az, hogy kozben ferjhez mentem. Hoppa!!!! Es szeretnek arra ebredni, hogy szabad vagyok.

Mindent be lehet potolni, ha egyaltalan szukseged van ra. De a szabadsagod mar nem biztos, hogy meglesz.

Zarojel. En valast felajanlottam. De belehalna. Erzelmi csapda.

2020. jan. 24. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Utolsóelőtti vagyok.

Utolsó, miért ne mehetnél bulizni párod nélkül, nem pasizási szándékkal? Én is a válaszom óta bátyám elhívott egy kis házibuliba (tizen ha voltunk max), de nagyon jó volt! Sokat számított, hogy kedves volt mindenki, mélyebb témákról is beszélgettünk, nem a tuctuc zene és a tömwg volt. Be is csiccsentettem rendesen, de jól esett. Jól esett kicsit feloldani magam, jobban a jelenben lenni azokkal az új ismerősökkel, akik már első pillantásra is szimpatikusak voltak. Beszélgettem fiúkkal, lányokkal, minden hátsó szándék nélkül, hiszen otthon várt a barátom, akivel már tizenéve együtt vagyok. Az ilyen kimizduláskor nem muszáj párt keresnünk feltétlen.

2020. jan. 28. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!