Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ
Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Emberek » Egyéb kérdések

A kérdés

A fiatalkor elpazarlásának számít az, ha egy korai huszonéves pesti egyetemista a péntek és szombat estéinek nagy részét otthon tölti, mert inkább introvertált és csak kevés barátja van, mintsem mondjuk belvárosi kocsmában/szórakozóhelyen?

Sokszor foglalkoztat az, hogy vajon nem mulasztok-e el akármit is azzal, hogy nem úgy élek, mint ahogy azt Pesten a belvárosban látom: hatalmas nagy társaságok, nagyrészük sokszor részegen, de mintha boldogak, gondtalanak lennének.

jan. 26. 19:36  Privát üzenet  

A válaszok
Azt csináld, amit jónak tartasz. Hagyjuk már a másokat. Tipikus kútba ugrós közhely... Én sem járok. Mert hányingerem van bp-töl. A sok felvizezős, rabló helytöl

A válasz 70%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 49%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/8Időpont jan. 26. 19:40 Privát üzenet
Az a pazarlás ha nem tanulsz. Erre mindenki rá jön egy idő után. Kivéve azok akik mindig is eleget tettek ennek a "kötelességnek".

A válasz 50%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 61%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/8Időpont jan. 26. 19:48 Privát üzenet

Igen ... jó elmenni a haverokkal pár sörre, majd rövidekkel folytatni amíg el nem éred azt a szintet, hogy az utcán ordibáltok és énekeltek.

Majd kicsit kijózanodtok ... csak kicsit, majd találkoztok pár külföldivel és előről kezditek, majd hajnalban 4 körül haza tántorogsz ha éppen nem jöttél össze egy talán nálad is részegebb lánnyal.

Sokaknak el lenne az időpazarlas, de ez csak attól függ milyen céljaid vannak.

A válasz 53%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 70%-ban hasznos válaszokat ad.
# 3/8Időpont jan. 26. 20:02 Privát üzenet
Ha ennyire foglalkoztat, hogy kihagysz valamit akkor igen időt pazarolsz. A kevés barátoddal is szervezhetsz programot, csináljatok közösen valamit üljetek be egy sörre valahová. Nem kell teljesen kilépni a komfortzónádból de egy kicsit kidughatnád a fejed a burokból, ha ilyen sokat gondolkodsz ezeken a dolgokon.

A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 85%-ban hasznos válaszokat ad.
# 4/8Időpont jan. 26. 20:49 Privát üzenet
Önmagában az, hogy nem bulizol hétvégén még nem. Feltéve ha úgy érzed teljes életet élsz, van hobbid, szórakozol, kikapcsolódsz a magad módján. Az egyetemi évek a legjobbak arra hogy felfedezd a világot magad körül, ismeretségeket szerezz stb. nem a bulin múlik

A válaszíró 67%-ban hasznos válaszokat ad.
# 5/8Időpont jan. 26. 21:38 Privát üzenet
BBKristof nevű felhasználó válasza:

Azt csináld amit élvezel. Régen sokat jártam ki haverokkal bulizni de az esetek többségében nem élveztem, csak próbáltam túlélni meg vártam hogy végre vége legyen, vagy túl sokat ittam vagy túl keveset, már alapból a zenéket is utáltam, csak nem akartam elveszíteni a barátaimat. Manapság évente csak pár alkalommal megyek velük helyekre, akkor is inkább csak együtt iszogatunk, sokkal jobb így. Szóval kb addig gondolod úgy hogy buliznod kéne amíg ki nem próbálod és rá nem jössz, hogy mennyire nem a te világod.

A válaszíró 72%-ban hasznos válaszokat ad.
# 6/8Időpont jan. 26. 21:39 Privát üzenet
Ha te pazarlásnak látod, az, ha nem, akkor nem.

A válaszíró 82%-ban hasznos válaszokat ad.
# 7/8Időpont jan. 26. 23:35 Privát üzenet

Van egy ismerősöm, aki folyton kérdezgeti, hogy "na, hol voltatok a hétvégén? Mit csináltál?" Szabályosan rosszul érzem magam néha, ha azt mondom, hogy semmit, otthon sorozatoztam párommal, pihentünk, mert mindig tolja nekem az ajánlott programjait, hogy nézzünk el ilyen helyre, olyan helyre, "miért nem mentek el ...?" Oké, majd ha kedvünk lesz, elmegyünk.

Ne másokhoz mérd a boldogságod, ne azt nézd, másoknak mi a kellemes, a kikapcsoló, miben teljesedik ki. Ha neked teljesen más a vágyad ezekre az estékre, akkor tedd azt. Én világ életemben nem szerettem a hangos zenés helyeket, félkábultan tolongani a tömegben, a homályban, az éjszakában. Biztos sok embernek ez jó kis kaland, nekik pl. az én szabadidős tevékenységem hót unalom lenne, de annyiféle ember létezik, mindenki máshogy áll mindenhez. Éld úgy az életed, ahogy neked jó.

A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 82%-ban hasznos válaszokat ad.
# 8/8Időpont jan. 27. 00:11 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Nagyon régóta tetszik és nem tudom elfelejteni. Help?
Milyen egyetemista az, aki nem jár bulizni? A legszebb éveit pazarolja el.
Ha elmegyek neurológiára csináltatni egy CT-t meg tudják mondani hogy introvertált vagy extrovertált vagyok?
Egy roma srác, hogy lehet gátlásos, félénk, introvertált?
Ilyen sok egyetemista lány él érdekkapcsolatban?
Tudom fejleszteni introvertáltságomból adódó képességeimet?

Kérdések az Emberek rovatbólKérdések az Egyéb kérdések rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!