Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Szerintetek a férfiaknak vagy...

Szerintetek a férfiaknak vagy a nőknek van jobb gyerekkoruk?

Figyelt kérdés

Szerintem a nőknek.

20/N



2019. jan. 26. 20:44
1 2 3
 21/24 Miss Endzsi ***** válasza:
100%

"Nem verik meg őket"

Általánosban minden nap verve, alázva voltam, és senki nem segített, a tanárok is elnézték.

2019. jan. 27. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim ***** válasza:
Te komolyan 20 éves vagy?
2019. jan. 27. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim ***** válasza:
100%

Attól még, hogy téged nem szórakoztatnak a dínók, a robotok, meg a többi "fiús" dolog, egy kisfiút miért ne érdekelhetne? Meg ha nem érdekelné, miért foglalkozna ilyenekkel?..

És amúgy a táplálkozásnak mi köze a kérdéshez? Szerintem egy kislány magától pont ugyanannyira zabálna legszívesebben egész nap csokikat meg gumicukrokat, mint egy kisfiú. Lehet, hogy pár év múlva rájön, hogy az nem túl egészséges, de nekem a férfi ismerőseim között is elvétve akad csak olyan, aki húst hússal eszik, a legtöbben közülük is próbálnak egészségesen étkezni, sportolni, stb..Az már más tészta, hogy te gondolom cseszed felemelni a s3gged és annyit eszel a kis salátáidból is, mint valami egér, hogy jajj, el ne hízz..

Szerintem se vagy 20 éves, vagy ha igen, vizsgáltasd ki magad, mert elég fogykosnak tűnsz. 20l

2019. jan. 27. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 A kérdező kommentje:
De igen,20 éves vagyok.
2019. jan. 27. 12:25
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!