Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Milyen nem mindennapi/morbid/...

Milyen nem mindennapi/morbid/ nem megszokott dolgot raknál annak az ablaka alá, aki kimondottan megkeserítette az életed? Föld - ablak távolság nem sok, kb. fél méter, nem kell mászni.

Figyelt kérdés
2019. jan. 28. 10:34
 1/8 anonim ***** válasza:
68%
Nem égetném magam ilyennel.
2019. jan. 28. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
erre itt vársz választ?
2019. jan. 28. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Ez egy értelmes,normális kérdés.Ezerszer cifrábbak vannak.
2019. jan. 28. 10:45
 4/8 anonim ***** válasza:
67%

Azért mert vannak ennél hülyébb kérdések ez még nem lesz értelmes.

Egyébként gyerekes ötlet, főleg kitenni kérdésként.

2019. jan. 28. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Szerzel egy vízipisztolyt, felhígítasz valami jófajta fost, beletöltöd a pisztolyba és összelövöldözöd vele a házat.
2019. jan. 28. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
0%

Nekem is van egy ilyen kedves ismerősöm, szegénnyel nem beszélek mert mindig ki akart játsszani a vállalkozásomba, majd elmentem alkalmazottnak és nem tudott mondva csinált ügyekkel, vádakkal kirugatni, 4 éve heti szinten kapok e-mailokat tőle meg dobálja be a leveleit, facebookot csinált nekem és ott ócsárol :D mert nem beszélek vele. Mindig elmentem kamerán amikor jön és hozza a leveleit. :D


Csak azt nem tudja, hogy ha meglátom akkor meg fogom csikizni. :) . Lehet akinek ártani akarsz az nem csikizni akar majd hanem rosszabbat, esetleg sakkozni.

2019. jan. 28. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
93%

A kérdés nem értelmes, normálisnak pláne nem mondanám.

Ennyire kicsinyes nem lehetsz.


De ha mindenáron gyerekeskedsz akkor semmi olyat ami nyomat hagy, kárt okoz, mérgező stb. Különben nem csak egy gyermeki csíny lesz amiért anyuék elveszik a zsebpénzed. Hanem elindulhat a feljelentgetés mindenféle veszélyeztetés, károkozás és hasonlók miatt.

2019. jan. 28. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
egy darab rothadó sertéslapockát, mellé rengeteg kukacot, meg egy patkányt :)
2019. máj. 24. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!