Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mi oka van annak, hogy csak...

Mi oka van annak, hogy csak az idősebb férfiaknak tetszek? 18/L

Figyelt kérdés

Egyáltalán nem jönnek be az idősebb férfiak. Eddig egy 24 éves volt a "legfiatalabb" aki próbálkozott nálam, de ő is kinézett vagy 40 évesnek, majdnem lemagáztam őt.


Miért van az, hogy a korosztályom ennyire tojik rám?



2019. jan. 28. 18:48
 1/9 anonim ***** válasza:
59%
Talán idősebbnek nézel ki a korodhoz képest.Vagy akiknek tetszettél, lehet hogy nemtaláltak maguknak korabeli nőt,ezért inkább a fiatoknál próbálkoznak vagyis tenálad.
2019. jan. 28. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Hogy nézel ki?
2019. jan. 28. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Küldj képet és megmondom a véleményemet.


21/F

2019. jan. 28. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Sokan mondták, hogy idősebbnek nézek ki a koromnál kb. 23 évesnek. De igazából sosem néztem ki a koromnak megfelelően, mert f0s a genetikám. Soha nem sminkeltem és "olyan" ruhákat sem hordok. Tök átlagosan nézek ki.


Nem küldök képet senkinek sem. Alapból képeken sokkal előnytelenebbül nézek ki. Nem akarom, hogy vki erre adjon véleményt.


De még ha idősebbnek is nézek ki, nem érdemlek meg egy koromhoz illő 18-19 éves fiút?

2019. jan. 28. 19:50
 5/9 anonim ***** válasza:
24%

Ez, hogy a "korodhoz illőt" keresel ez a legnagyobb butaság. Te is sügér vagy, hát még egy 18 éves fiú...

A lányok jóval hamarabb érnek és hamarabb is csúnyulnak! Nem véletlenül van normál esetben jókora korkülönbség!

2019. jan. 29. 06:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

(Én kértem a képet, de látom ez nem szívesen csinálnád, szóval nem is erőstetem, csak annyit fűzök hozzá, hogy a képek a realitást tükrözik. Inkább az a jó irányban torzult valóság, amit a tükörben látsz.


Mindenki szebbnek látja magát a tükörben.)

2019. jan. 29. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

# Igen, sügér vagyok ezért szeretnék egy hozzám hasonló sügér társat is. Akivel azonos problémáink vannak. Akivel közösen tapasztalunk meg új dolgokat.


Mellesleg a férfiak is csúnyulnak, sőt jobban mint a nők. És a férfiaknak még gyereket sem kell szülniük. A nőknél mindig a gyerekszülés után történik a "leépülés". Ha viszont nincs gyerek, akkor egy 40 éves nő akár még 20 évesnek is kinézhet, erről ennyit.

2019. jan. 29. 15:52
 8/9 A kérdező kommentje:

#6 Ez most egy burkolt beszólás akart lenni, hogy ronda vagyok?


Ez a tükrös dolog meg egy nagy hülyeség. Komolyan azt akarod nekem beadni, hogy egy 12 MG-es kamera mutatja a valóságot, miközben az emberi szem kb. 576 MG-s? És mi a véleményed azokról, akik képeken úgy néznek ki mint egy modell a valóságban meg rusnyák? Ja igen photoshop, filter stb...

2019. jan. 29. 15:57
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Semmi köze nincs a kinézetedhez. Nekem 13 éves korom óta próbálnak udvarolni neten és utcán 10-15 évvel idősebb férfiak, pedig nem néztem ki idősebbnek a koromnál és az öltözködésem is szolid volt. Szemüveg, lófarok, sötét póló, farmer, cipzáros pulcsi. Az égvilágon semmi szexuális töltet nem volt a megjelenésemben. Nem voltam tagja semmilyen ismerkedős csoportnak, a korom szerepelt a profilomon. Introvertált geek vagyok. Az ilyen embereknek esélyük sem volt találkozni velem a profilomat és az utcát leszámítva, amikor az iskolából sétáltam haza. Pedofil, beteg állatokkal van tele a világ, akik fiatal, tapasztalatlan lányokra vadásznak. Mindegy, hogyan nézel ki. Elég, ha látszik rajtad az ártatlanság és máris bepróbálkoznak. A kamaszfiúk ellenben többségében a kinézetre mennek. Ha átlagosan nézel ki és tök jó személyiséged van, akkor maximum nagyon jó havernak tartanak és csak azért flörtölnek veled, hogy a mutatósabb lányokra gyakoroljanak. A 23-25 éves fiúk között már több érett személyiség van, aki csili-vili kinézet nélkül is vonzónak talál, de ők általában korukbeli vagy náluk 1-3 évvel fiatalabb lányt keresnek, egy 18 évest még fiatalnak éreznek magukhoz. Legalábbis a férfi barátaim ezt mesélték a párválasztási preferenciáikról. Szerintük ha egy 23 feletti egyből nyomul egy 18 éves vagy fiatalabb lányra, anélkül, hogy eleve ismerné a csaj viszonylag jól, az sosem jelent jót. Az vagy csak d**ni akar, vagy nagyon éretlen érzelmileg/értelmileg és azért keres ilyen fiatalt.
2019. jan. 29. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!