Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mostanában miért nem zenélnek...

Mostanában miért nem zenélnek indiánok az utcákon?

Figyelt kérdés
2019. jan. 28. 23:19
 1/8 anonim ***** válasza:
88%
Mert hideg van.
2019. jan. 28. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem a pénz miatt, akik anno nálunk zenéltek Peruból kerültek Európába valahogy, ha magamból indulok ki, jó az előadói érzékem, szórakoztató vagyok, és érdekes, legyek bárhol a világon, csak ott érdemes ezzel foglalkozni ahol megfizetik. Pl ég és föld Debrecen főterén zenélni, vagy épp Berlinben, Párizsban egy forgalmas helyen.

Régebben még azt hittem a kalapban lévő pár forint-ról hogy már-már nem is a megélhetésről szól nekik ez, hanem a zenéről ami ha megérinti az ember lelkét akkor már megérte, hisz a pénz nem minden. Viszont ahogy teltek az évek számomra is bebizonyosodott hogy ez nem igaz :)

2019. jan. 28. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
első, de nyáron se szoktak mostanában. Második, lehet... pl. nyugateurópában még mindig zenélnek?
2019. jan. 28. 23:39
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

#3

Egy ázsiai youtuber tavalyi ország járós felvételén láttam hogy egy pillanatra utcai zenészek felé fordította a kameráját, szóval igen, kint nyugaton még van létjogosultsága. Bár kint még egy kócos hajú szakállas fiatal gitáros is lenyűgöz naponta több tucat embert reggeltől sötétedésig, hát akkor egy indián csoport akik amúgy családtagok, barátok is lehetnek.

2-es voltam

2019. jan. 29. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
kócos hajú gitárost pont láttam valamelyik nap Bp-en.
2019. jan. 29. 00:09
 6/8 anonim ***** válasza:
En is. Lanchidon gitarozott egy pasas es egy db turista nezte mosolyogva. En is megalltam volna ha nem fuj a jeges szel keresztbe a hidon ;))
2019. jan. 29. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Életem egyik sokkoló élménye volt látni egy vásárban cigányokat észak-amerikai indiánnak öltözve dél-amerikai népzenét játszani és táncolni rá. Bár visszagondolva lehet, hogy csak magnóról ment. Kösz nem kell.
2019. jan. 29. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
akit én hallottam annak volt erősítője is. Olyan zenészeket nem láttam, aki cigányként lemezről játszottak, mintha indiánok lettek volna (de volt egy negyed cigány osztálytársam, aki barátkozott indiánokkal, indián zenészekkel). De vicces lehetett, megnézném :D (de annyi elég is lenne..).
2019. jan. 29. 18:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!