Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Szerintetek inkább pozitív...

Szerintetek inkább pozitív vagy inkább negatív dolog az, ha valaki idő korára (65+) gazdagodik meg?

Figyelt kérdés

Tehát ha szinte egész életét, egész fiatalságát szegényen vagy legalábbis átlagkörülmények között éli le, majd amikor már nyugdíjas és közeleg végéhez akkor hirtelen a nyakába szakad nagyok sok pénz.

Szerintetek ez inkább jó vagy inkább rossz dolog? Ti mit tennétek ha így járnátok?



2019. jan. 29. 18:26
 1/9 anonim ***** válasza:
30%
Kocsik, új ház, csajok halálig!!!
2019. jan. 29. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
87%
A pénz mindig jól jön. Kit érdekel mikor, csak jöjjön
2019. jan. 29. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Persze pozitív!!!!
2019. jan. 29. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
89%

Attól függ milyen állapotban vagyok 65 évesen és van-e kire hagyni a pénzt.


Alapvetően örülnék, hogy a következő generációnak meg tudom adni az anyagi segítséget, lakás, tanulmányok, kinek mire kell. Arra próbálnék ügyelni, hogy ne elherdálják, hanem értelmesen költsék.


Illetve 65 évesen még lehet hátra 10-20 év is akár, szóval tuti nekiállnék utazni, világot látni.

2019. jan. 29. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem 65 év leélése után egy szegény ember nagyon is tudja már, hogy mi az igazi gazdagság.
2019. jan. 29. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
85%

Szerintem jó dolog lehet, feltéve, ha tudja kezelni a váratlanul jött nagy helyzetet.

Én egy részét felélném (utazás, stb.), a másik részét tartalékolnám.

2019. jan. 29. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 MisterTT ***** válasza:
78%

Èn azt gondolom hogy sose rosz ha van pènz csak nem mindegy milyen áron. ,De 65èv felett nem gondolkodnèk hogy sokat üljek-e rajta..

Általában fiatalon jönne inkább jól a pènz,mert mire megöregszünk általába amire szüksèg volt az èletbe már megszereztük.

2019. febr. 16. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon nagyon pozitív!!!!
2019. febr. 16. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Ha még önerejéből is, akkor ő maga az első lecke minimum kudarctűrésből.
2019. febr. 17. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!