Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Milyen ember az akinek se...

Milyen ember az akinek se barátai, se barátnője nem volt sose?

Figyelt kérdés

2019. jan. 29. 19:34
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

Milyen ember legyek? Dolgozom. Tanulok. A családomnak szentelem a legtöbb időt. A munkámnak. Magamnak. Majd lesznek. Sose voltak olyan osztálytásaim, akikkel baráti viszony alakulhatott volna ki.

Barátnő... Mit mondjak?! Nem vagyok egy diszkóba járó típus. Nehéz lenne ismerkedni, ha nem járok sehova a munkahelyem és a suli mellett. Tisztességes lányismerőseim meg szívesen összejönnének velem, de vagy messze laknak vagy nekem nem tetszik úgy... 18/f

2019. jan. 29. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
0%

hát azért ... akinek még 18 évesen nincs rendszeres szexkapcsolata (itt nem a párkapcsolat a lényeg), ott némi sérülést feltételezni. ez egyszerű biokémia, egy egészséges ember nem bír a hormonjaival fiatalon 1-2 napig se, nemhogy "soha"???

úgyhogy részemről annyi h kellene egy pszichológus, akivel elbeszélgetne, aztán vszínű meglennének az okok is

2019. jan. 29. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
18 évesen?? Az miért gáz ha ennyi idősen szűz valaki
2019. jan. 29. 19:44
 4/12 anonim ***** válasza:
84%

"hát azért ... akinek még 18 évesen nincs rendszeres szexkapcsolata (itt nem a párkapcsolat a lényeg), ott némi sérülést feltételezni. ez egyszerű biokémia, egy egészséges ember nem bír a hormonjaival fiatalon 1-2 napig se, nemhogy "soha"???


úgyhogy részemről annyi h kellene egy pszichológus, akivel elbeszélgetne, aztán vszínű meglennének az okok is"

----------------------------------


Szóval te az egész iszlám világot, a vallásos zsidókat, szektás- és/vagy vallásos keresztényeket, shaolin szerzeteseket mind pszichológushoz vinnéd? Fura egy ember vagy te...

2019. jan. 29. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Én sem értem a kettes válaszoló miről beszél... Nem bírunk a hormonjainkkal? Tudod nem mindenkinek ez a legfontosabb meg a legelső! Vannak még kultúrált életet élő emberek is, fiatalok között is. Ennyit rólad!
2019. jan. 29. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
0%

ez nem kultúráltság kérdése.

bizony nem bírsz a hormonjaiddal, ahogy mondod! pont ezért ösztönök, és pont ezért hormonok, hogy gondoltad, hogy bele avatkozol? mert eddig ilyenről még nem hallottam, és nem vszínű h lehet.


akik önmegtartóztató életet folytatnak (az említettek), azok mesterségesen találnak valami pótszert - kényszert, hogy kibírják, nézz csak körbe az említett csoportoknál.


egész egyszerűen hiányzik a pszichés egyensúly.


18 évesen szűz? max azt mondja magáról, a valóság azért többségében más. mai fiatalok 16 évesen aktív szexuális életet élnek, igemn ritka h 18 évesen szűz legyen (persze megint más egy vidéki kis fali és Bp, tudom)

2019. jan. 29. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
87%

"egy egészséges ember nem bír a hormonjaival fiatalon 1-2 napig se, nemhogy "soha"???"


Jó a mondat, csak annyi hiba, hogy az embert cseréljük le majomra. Mert kb. ezen a szinten vagy, ha állandóan a hormon teng-leng és nem bírsz a farkaddal.

2019. jan. 29. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
81%

"ez nem kultúráltság kérdése.


bizony nem bírsz a hormonjaiddal, ahogy mondod! pont ezért ösztönök, és pont ezért hormonok, hogy gondoltad, hogy bele avatkozol? mert eddig ilyenről még nem hallottam, és nem vszínű h lehet."


-Te normális vagy? Tudod az ember pont azért emelkedik ki az állatvilágból, mert képes kontrollálni az ösztöneit, érzelmeit. Az az ember, aki erre nem képes az nem több egy ösztönlénynél, egy állatnál.

2019. jan. 29. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
77%
Jelentettem a kettes válaszolót, értelmetlen dolgokat ír!
2019. jan. 29. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Hát én nem tudom, de nem lennék annak az embernek a helyében.
2019. jan. 29. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!