Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Lányok! Észreveszitek, ha a...

Lányok! Észreveszitek, ha a mellettetek ülő pasi titeket bámul a buszon, vagy próbál pár pillantást elcsenni?

Figyelt kérdés
Mennyire zavar, mennyire toleráljátok?

2019. jan. 30. 09:20
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

Igen. Simán lehet érezni, ha valaki bámul.

Helyzet függő. Van, hogy aranyos a szitu. De van, amikor zavaró, sőt félelmetes. Volt már rossz élményem azzal, hogy valami perverz mellém ült. Láttam a szemem sarkából, hogy közelíti felém a kezét, hogy hozzá érjem a lábamhoz. Odanéztem és tényleg. Fel is álltam rögtön.

2019. jan. 30. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
14%

azért egy kis bámulásba még nemhalt bele senki , ennyire ne túlozzuk el.

amit az első írt az más eset , azokat kerülni kell. de ha valaki csak messziről néz vagy rád rád pillant esetleg bámul kicsit az nem hinném hogy akkora probléma lenne

2019. jan. 30. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
90%
Igen, ilyenkor addig nézem a lehető leggonoszabb nézésemmel, amíg észre nem veszi magát. (De ezt nénikkel is csinálom.)
2019. jan. 30. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
66%

Észre veszem, és qrvára zavar ha épp olyan hangulatban vagyok illetve ha párom van akit szeretek. Meg úgy egyébként is, az én álmaim lovagja kategória nem a buszon mereszgeti a szemét, az olyan...iskolás szint. :P


Egyébként magamból kiindulva, én sem bámulok pasit a buszon, metrón akkor sem ha tetszik. Ez nem az a közeg ahova ez való... Nekem

2019. jan. 30. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Mellettem ülő esetén nem mindig tűnik fel, túl közel van, és nem forgatom a fejem oldalra, mostanában könyvet olvasok utazás közben.
2019. jan. 30. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Észrevehető. Hogy zavar-e? Attól függ, ha szimpatikus, jó pasi, még lehet rá is mosolygok, de nem vagyok hangulatomban, vagy nem tetszik az illető, akkor látványosan kerülöm a tekintetét. Amúgy én is szeretek megnézni embereket, olykor elmélázok, hogy vajon hova megy épp, meg ilyesmi, de ezt is szigorúan napszemüvegben, a nyílt bámulás illetlenség.
2019. jan. 30. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
0%
Nekem nem zavaró, sőt bejön ha nézegetnek a nők a héven és a buszon. :) Persze nem szoktak kifejezetten bámulni. Az már zavaró lenne szerintem.
2019. jan. 30. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
13%
igaz is, ha bejön a pasi akkor udvarlás , ha nem akkor szexuáls zaklatás ,igaz?
2019. jan. 31. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Tegnap este hazafelé a buszon se nem lát, se nem hall üzemmódban olvastam egy könyvet, az sem tűnt fel, hogy az egyik megállónál felszállt egy ismerősöm, csak mikor odajött és rám köszönt. Szerinted mennyire tűnt volna fel ez alapján, ha valaki bámul?
2019. jan. 31. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
77%

"igaz is, ha bejön a pasi akkor udvarlás , ha nem akkor szexuáls zaklatás ,igaz"


Ez miért nem érthető? Ha valaki néz, ránézek, és tetszik, akkor mosolygok, tehát nem zaklatás, mert BENNE VAGYOK.


Ha valaki bámul, és a többszöri szemforgatás, visszabámulás, kérdő tekintet ellenére sem érti meg, hogy ne bámuljon, az kezd átlépni egy határt.


Te sem a ronda lányokat nézed meg, nem?

2019. jan. 31. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!