Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mi az az árucikk, amit minden...

Mi az az árucikk, amit minden hónapban meg kell venned, mert nélkülözhetetlen?

Figyelt kérdés

Élelmiszeren,tisztítószereken,wc-papíron kívül,ami elengedhetetlen.Nők és férfiak válaszára is kíváncsi vagyok.

Nekem a sminklemosókendő,háziállateledel,tampon.


2019. jan. 30. 09:22
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Semmi. Amiket írtál, azokból nem csak egyet-egyet veszek egyszerre, így nem kell minden hónapban venni.
2019. jan. 30. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Rendben.Akkor Azokhoz szól a kérdés,aki nem vesznek mindenből több daRabot egyszeRRe,nem halmoznak fel készleteket.
2019. jan. 30. 09:37
 3/14 anonim ***** válasza:
2: Ha nem veszek többet, akkor szinte minden elfogy egy hónap alatt, amiket írtál, hogy ne írjunk, pl. tisztítószer, tisztálkodószer. :D
2019. jan. 30. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Gyógyszerek, azon kívül más nincs
2019. jan. 30. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Hmm jo kerdes :D buszberlet?
2019. jan. 30. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
54%

Fogamzás gátló :D

Meg hagyma anélkül meghalunk mindenhez kell hagyma nálunk.

De szerintem az ami mindig van és félelmetes hogy nem tudunk nélküle élni az a sajt. Mindig nagyon sok sajtunk van.

2019. jan. 30. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Sminklemosó kendő,kézkrém,testápoló,fertőtlenítős kendő a táskába ilyenek. De már szoktatom magam,hogyha akciós akkor vegyek meg többet így mindig lesz otthon tartalék.
2019. jan. 30. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Lakásom energia-, közös költség, hulladékszállítási és szélessávú internet költsége, üzemanyag az autómba, magam, feleségem, gyermekeim szükséges ruha költsége.
2019. jan. 30. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 Miss Endzsi ***** válasza:
Fehérjepor, tampon, óvszer.
2019. jan. 30. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

Gondolkozom, de kaján kívül sztem semmi.


Viszont most kezdek megvilágosodni, hogy a kicsiknek miért kell anyától kérni a tampont, betétet, nálam annyi van, hogy egy női hadsereg jöhetne. 😀

2019. jan. 30. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!