Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mennyit keres egy nagykövet,...

Mennyit keres egy nagykövet, vagy egy tanácsos?

Figyelt kérdés

Sok esetben 4 vagy 5 gyereke is van, akik jönnek vele, ők is élnek valamiből.


Tényleg ennyire jó munka?


2019. jan. 30. 11:59
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Jól keresnek. Fizetés plusz ellátmány.

Bértábla van. Számít a végzettség, nyelvvizsgák száma, munkában eltöltött évek száma.

Bármi lehet jó munka.

Nekem nem lenne jó, mert állandóan (este is, délután is, hétvégén is) rendezvényekre kell járni, reprezentálni, tárgyalásokra, megbeszélésekre, stb. Nekem az a jó, ha délután leteszem a munkát és másnapig nem kell vele foglalkoznom egyáltalán.

A gyerekeket meg itthon is, más munkából, fizetésből is eltartják az emberek, nem?

2019. jan. 30. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem beszélve arról hogy az összes ünnepnap nem a családdal van töltve, hanem ahogy írták előttem kötelezettségekkel jár, elmenni ide oda, pofa vizit... minimum szerintem hogy ez meg van fizetve... valamit valamiért...
2019. jan. 30. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
57%
Én Jamaica majd Kolumbia nagykövete voltam, legalábbis facebookon azt írtam ki, de megtudtam, jól keresnek.
2019. jan. 30. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
😂😂😂
2019. jan. 30. 12:50
 5/5 anonim ***** válasza:
Attól függ, hogy melyik országba megy, hány fő megy vele, stb. 2-3 millió között per hó.
2019. jan. 30. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!