Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ
Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Emberek » Egyéb kérdések

A kérdés

Várja valaki rajtam kívül a tavaszt illetve a nyarat?

Alapvetően szeretem a telet, amikor a szép arcát mutatja: a nagy havazásokat, az adventi hangulatot, a karácsonyt, a mély hóban való síelést és a szánkózást, de most kezd elegem lenni ebből a hóolvadásos, latyakos, enyhe, de mégis hideg szürke időből.

Én nagyon várom a márciust, amikor a nappalok már láthatóan, érezhetően hosszabbodnak, a Nap egyre többet süt, a levegő pedig egyre melegebb odakint.

Ti hogy vagytok ezzel?

Várjátok a tavaszt illetve a nyarat?

Keress kérdéseket hasonló témákban: tavasz, nyár, tél, meleg, hideg, , Nap, napsütés, március, szürke

jan. 30. 12:45  Privát üzenet  

A válaszok

Legyen már cserebogaras májusi meleg idő, amikor esteledik, és mész haza a munkából, és mindennek virágillata van, és nem fagysz meg a hülye szélben, esőben, hóban.

Ezt akarom.

Meg egy vaníliás kapucsínót, de azt már intézem.

A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 83%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/10Időpont jan. 30. 12:57 Privát üzenet
Ne is mondd, mert elsírom magam itt a suliba. Végre lenne már vége ennek a potya évnek, mennék már melózni, végre hasznos része lennék a társadalomnak, meg a szép tulipánok, meg a nyári felni hiányzik. Huhh, lenne már felőlem akár Március is, csak ne ez a takony idő.

A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 49%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/10Időpont jan. 30. 13:05 Privát üzenet
SzendvicsKolléga6 nevű felhasználó válasza:

Én a nyarat várom, akkor végre mehetek diákmunkázni :D Na meg nem fázok meg folyton

A válaszíró 73%-ban hasznos válaszokat ad.
# 3/10Időpont jan. 30. 13:55 Privát üzenet
Tislerics Máté nevű felhasználó válasza:

Szerintem király lesz! igen!

A válaszíró 72%-ban hasznos válaszokat ad.
# 4/10Időpont jan. 30. 14:36 Privát üzenet
A nyarat nem.

A válaszíró 70%-ban hasznos válaszokat ad.
# 5/10Időpont jan. 30. 17:46 Privát üzenet

Nálam jobban senki sem várja a nyarat.

A hosszú, kellemesen hűs és illatos éjszakák, a forró talaj miatt fülledt, de fantasztikusan üde reggeli levegő, a tűző Nap, az egész napos Duna parti viháncolás a kutyáimmal...

Rühellem a latyakos, takony időt, amikor bokáig merülök a felolvadt sárban. Utálom a hideget, a 8 rétegnyi, vastag és kényelmetlen ruhát; ha megenne egy oroszlán, hetekig rongyot sz@rna, az tuti. Gyűlölöm a folytonos sötétet, a szürke eget, a halott természetet, a szomorú embereket.

Jöjjön már a nyár!!

A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 81%-ban hasznos válaszokat ad.
# 6/10Időpont jan. 30. 18:42 Privát üzenet

Nagyon várom!

Nem szeretem a telet a hideg, borús, csúszós időt, a rövid nappalokat, az ilyenkor sivár természetet, a sok hacukát, amit magára vesz az ember, hogyne fázzon, de mozogni bennük alig tud, a menetrendszerűen érkező influenzajárványokat, megfázásokat.

Per pillanat én is itthon fekszem betegen, taknyosan, torokfájással.

Jöjjön már a jó idő, a zöld szín, a virágok, a madárcsicsergés!

A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 79%-ban hasznos válaszokat ad.
# 7/10Időpont jan. 30. 21:34 Privát üzenet
igen, várom, az általad felsoroltakon kívül azért, hogy a nők végre lehessenek mezítláb:).

A válasz 64%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 62%-ban hasznos válaszokat ad.
# 8/10Időpont jan. 30. 21:38 Privát üzenet
Én csak azt várom, hogy végre tudjam hordani a bőrdzsekim és ne essek el a sötétben a buszhoz menet.

A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 72%-ban hasznos válaszokat ad.
# 9/10Időpont jan. 31. 20:18 Privát üzenet
Nagyon várom már a nyarat/tavaszt leginkább azért hogy lehessen megint földes pályán bmxezni, bmxel munkába járni. Hogy végre a nagykabátot le lehessen cserélni bőrdzsekire. Utálom ezt a szar havas, latyakos esős időt :( vége lehetne már a télnek

A válaszíró 58%-ban hasznos válaszokat ad.
# 10/10Időpont febr. 12. 18:28 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Szeretitek a tavaszt, a meleg időt, a nyarat? Vagy inkább az esős őszt, a telet, hideget? Én az utóbbiakat preferálom, hülyének is néznek.
Honnan lehetne 100% biztosan megtudni, hogy mi történik a halálunk pillanatában, illetve utána?
Ti is várjátok már végre a tavaszt?
Csak én nem szeretem a tavaszt?
Várjátok már a tavaszt?
Ti is nagyon várjátok már a tavaszt?

Kérdések az Emberek rovatbólKérdések az Egyéb kérdések rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!