Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Milyen egy átlagos emberi...

Milyen egy átlagos emberi élet, miknek kell megtörténnie bizonyos életszakaszban? Velem semmi nem történt a 20 év alatt

Figyelt kérdés

2019. jan. 30. 12:56
 1/6 anonim ***** válasza:
Semmi? Még mindig csecsemő vagy és pelenkás? Nem jártál suliba stb. ? Nem hinném.
2019. jan. 30. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Nem így emberi kapcsolatok terén
2019. jan. 30. 13:01
 3/6 anonim ***** válasza:
42%
Es tettél erte valamit vagy csak varod hogy a csajok a szádba repuljenek?
2019. jan. 30. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
28%

Szerintem kb 25-30 között túl kell legyél pár csalódáson és pár bulin, persze ez sem kötelező. 30-35 évesen házasodsz, gyereket szülsz... de ez sem kötelező. Engem amúgy is mindig irritált minden világ életemben ami átlagos. Ha a csajok 14 évesen vesztik el a szűzességüket én igenis megvárom a 18-at meg nekem az a király. Nőknek 30 évesen gyereket kell szülni? Leszarom, lehet nem is lesz. Annál inkább érdekelnek az egyedi és érdekes életek. Azok vonzanak, egy átlag ember halál uncsi. Miért erre törekedsz?


Vagy ha nem, akkor inkább csak mondd ki kerek perec, hogy vágysz valakire, ki nem? 13 éves korom óta mindig álmodoztam arról hogy lesz barátom. Aztán lett... na bumm. Lettek más vágyaim. Hol a vége? És ez számít-e? Jó kérdés. De 20 évesen vágyni egy párra, nem kirívó eset. És itt szép számmal összevannak gyűjtve a gyk-n azok, akik szintén veled egy cipőben járnak. Ha a gyk-ból indulunk ki, az a normális ha soha nem lesz párod, és folyton sírsz... tehát mi számít valóságnak? Igaz? Neked mi az?

2019. jan. 30. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Hát minden nézőpont kérdése igazad van 10en kútba ugranak az lenne normális mert az lenne az átlagos mert én nem
2019. jan. 30. 14:00
 6/6 anonim ***** válasza:
76%

Nincs ilyen, hogy minek KELL megtörténnie, mindenkinek az élete más, mindenki máshogy alakítja a sorsát. Ha akarod, hogy történjenek a dolgok, akkor neked kell tenned érte. Például: felsőoktatásba jelentkezni, más/jobb munkahelyet találni, más/jobb barátokat találni, más/jobb hobbikat találni, más/jobb partnert találni, elköltözni máshová és így tovább.... Ezek közül egyik sem kötelező, se nem átlagos, mindenki maga dönti el, hogy neki mi az igénye, és mi elérése érdekében hajlandó tenni lépéseket.


Ha veled "semmi" nem történt 20 év alatt, az azért van, mert csak mentél a sodrással, és aktívan nem álltál neki semmi másnak. Ez nem feltétlenül rossz dolog, ha ez neked így jó, akkor minden okés. De a kérdésből gondolom, hogy neked ez így nem jó... Na, akkor pedig éppen ideje, hogy változtass az életeden, és történjen veled "valami".

2019. jan. 30. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!