Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ez már homofóbia, vagy sem?

Ez már homofóbia, vagy sem?

Figyelt kérdés
A melegekkel, biszexekkel különösebben nincs problémám, tőlem csináljanak amit csak akarnak, szexeljenek, házasodjanak, fogadjanak örökbe gyereket. DE ne várják el tőlem, hogy ezt normálisnak lássam, mert nem az. Ne várják el tőlem, hogy majd a gyerekeimet úgy neveljem, hogy ez ugyanolyan normális, mintha fiú lánnyal lenne. A gyerekemet természetesen nem fogom buzdítani arra hogy ne fogadja el őket, hogy bármi olyat szóljon vagy tegyen velük kapcsolatban ami nem helyes, de azt se mondanám neki hogy ez normális. Ez az egyetlen problémám a melegekkel, hogy küzdenek az elfogadásért. Aki elfogadja őket az pl felvonulgatás nélkül is elfogadja őket, aki meg nem, az csak mégjobban megutálja őket.

2019. jan. 30. 22:33
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
59%
Hát.. Rohadt vékony az a jég..
2019. jan. 30. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim ***** válasza:
79%
Nem, inkább korlátoltság, de lévén nem utálod őket, nem homofóbia. De nem vagyok szakértő, lehet, hogy enyhén az.
2019. jan. 30. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 anonim ***** válasza:
62%
Ebben az országban szerintem ez még nem számít homofóbiának, bár ez többet mond el a magyarokról, mint rólad.
2019. jan. 31. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 anonim ***** válasza:
16%

3


Szokásos magyar-gyalázás egy "toleráns" liberálistól.

2019. jan. 31. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 anonim ***** válasza:
85%

És,miért nem normális?

Miben másabb egy meleg élete egy heteró életétől?


Szerintem az a "nem normális",hogy az emberek úgy tekintenek az életre,mint egy megírt regényre.


Két heterónak sem ugyanaz a sorsa.Van,akinek ez jut,van,akinek az.


A pszichológia szerint az nem normális,ha mások elvárásai szerint akarunk élni.

Minden egyénnek megvan a maga útja a világon,és a sorsa is.Ami lehet átlagos,kevésbé átlagos,vagy kirívóan ritka.

De normális,hiszen ha mindenkinek ugyanolyan lenne az élete,sorsa,akkor a normális fogalma is értelmetlen lenne.

2019. jan. 31. 05:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 anonim ***** válasza:
35%
Nem normális dolog, én is így gondolom. Azt csinálnak amit akarnak, egyre se néztem soha ferdén, de ne akarják lenyomni a torkom hogy ez természetesen. A gyerekemnek se. Ez nem homofobia, ez jog a véleményformáláshoz.
2019. jan. 31. 05:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 anonim ***** válasza:
83%
És ki akarja lenyomni a torkotokon? Annyit akarnak hogy ne cseszegessék őket.... Ja, hogy kussolniuk kéne, meg lapulni, mert hazugságban, félelemben élni jobb lenne? Ne áltassátok magatokat. Aki azt mondja hogy nem utálom őket, de tegyenek má' úgy mintha nem léteznének, az utálja őket, csak hazudik magának. Tudod mit nyomnak le a torkomon nap mint nap-pedig hetero vagyok? A heteroszexualitást. A tévéből ömölve, az utcán egymás pofájában szürcsölő párocskák, kölykök, a reklámokból is ez árad, vagy ha csak bemegyek egy boltba, mert képtelenek a négy fal között intézni a szerelmi életüket a heteroszexuálisok.... Ellenben meleg párokat nem látok kézen fogva sem. Az meg érthető hogy a hetero párok nem tüntetnek a jogaikért, hisz nekik mindet szabad, egy meleg pár meg atrocitások nélkül meg se csókolhatná egymást. Na azt szívesebben magyaráznám el a gyereknek hogy az emberi szív nem választhatja meg kit szeret, azért fogja a z a két lány\két fiú egymás kezét, , mint azt hogy a vonaton a kiscsaj miért van csukóig a kamaszfiú gatyájában, pedig tömve van a vonat.....
2019. jan. 31. 06:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 A kérdező kommentje:
Utolsó, egyetértek. Sok heteró párnak fogalma sincs róla hogyan kellene viselkedni emberek között.
2019. jan. 31. 07:20
 9/30 A kérdező kommentje:

"A pszichológia szerint az nem normális,ha mások elvárásai szerint akarunk élni."


Nos akkor én nem akarok a melegek elvárásai szerint élni, mert nem fogom sose azt gondolni, hogy a homoszexualitás normális :)

2019. jan. 31. 07:22
 10/30 anonim ***** válasza:
27%
Kérdező, ne vedd rossz néven: de ez lényegtelen amíg nem inzultálsz másokat,és nem nevelsz gyűlölködő gyerekeket. Nekem meg az nem normális, hogy valaki mások szexualitásával van elfoglalva ha nem előtte csinálják. Amíg nem erőszakolja másra valaki az akaratát-értsd nem erőszakoskodik mással, addig semmi közöm hozzá. Azért a nem normálisozóktól megkérdezném. ha ezt a személetmódot átadják a gyereküknek, majd kiderül hogy a gyermekük is "nem normális" és minden célzással, megjegyzéssel a gyermeküket alázták, gyötörték, tették lelki beteggé, akkor hogy érzik majd magukat? Vagy takarodhat a gyerek a háztól, mert nem punci után kajtat? Ettől még nem bűnöző, nem rossz ember.
2019. jan. 31. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!