Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mit tennél férfiként, ha egy...

Mit tennél férfiként, ha egy nőt megpróbalnál határozottan helyre rakni, de az neked esne, és fel akarna pofozni?

Figyelt kérdés
Itt is érvényesül a nőt nem ütünk elve? Vagy le lehet keverni neki egyet? Nem feleségről van szó, hanem kolléga, szomszéd stb.

2019. febr. 1. 05:48
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Ez az elv MINDIG érvényesül. Nem csak azért mert ízléstelen dolog egy nőt megütni, de már csak azért is, mert tegyük fel, hogy egyébként egy kis pofont megérdemelné mondjuk az illető: akkor sem lenne elegáns tőled, ha lekevernél neki egyet, és valószínűleg senki nem gondolná úgy, hogy jól tetted. Szerintem aki igazán férfi, az megold ütlegelés nélkül egy ilyen konfliktust.

Apropó, mi az, hogy "helyre rakni"? Azért egy-két kritikus szóról normális ember nem ugrik neked.

2019. febr. 1. 05:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Előző vagyok. Konkrétan válaszolva: ha tényleg 'nekem esne' (ez is elég tág azért), akkor hagynám hogy adjon egy pofont, az nem a világ vége, főleg ha netán rászolgáltam előtte. Esetleg megfognám a kezét, amikor meglendíti.
2019. febr. 1. 06:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
80%
Attól függ. Ha egyet ütni akar, de azt könnyen el tudom hárítani, akkor nem ütök. Ha fenyegetve érezném magam, akkor visszaütnék (alapvetően persze nem ököllel).
2019. febr. 1. 06:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Ha úgy esne nekem, hogy közben előránt egy pillangót, akkor nyilván megvédeném magam. Ha csak fel akarna pofozni nem ütném meg, csak a kezét fognám meg, hogy nyugodjon le.
2019. febr. 1. 06:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
6%
Megmondanám neki, hogy várjon egy kicsit délutánig, majd ott találkozunk egy edzőterem ringjében, és ott lerendezzük...
2019. febr. 1. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:
100%

Az csak a helyzettől függ.

Ha úgy viselkedik egy nő mint egy férfi és sérülést akar okozni,simán kiütném mint egy férfit.Ha csak egy női hiszti a laza pofon kiváltó oka,elzavarnám elegánsan.

Se nő,se férfi részéről nem elfogadható,hogy megüssön más embert.Sajnos egyre gyakrabban látni,(föleg amerikai műsorokban,hogy nők esnek neki férfiaknak annak a tudatában,hogy úgysem üthetnek vissza mert az micsoda dolog lenne),hogy harcias nők ütnek férfiakat. Volt már rá példa ,hogy a csaj a seggét dörzsölte hozzám szórakozó helyen,majd mikor a jelen lévő csávója ezt észre vette nekem ugrott,a csaj meg oldalról a szembe vágott.Úgy csaptam le a harcias kúrvát is ,hogy öröm volt nézni.

Ha harcolsz mint egy férfi,úgy hullasz el mint egy férfi.Nincs okom a nőt látni benned.

2019. febr. 2. 06:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Ha ütni próbálna, lefognám.
2019. febr. 2. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:

A dolog sántít. Ha nincs/ nem volt köztetek intim viszony, miért akarod helyre rakni? És ő miért ütne meg? Ebben az esetben egy kis "találd meg a helyed" pofon simán belefér.

Kolegánál más a helyzet,de az a minimum hogy a kezét lefogod, és nem hagyod magad megütni.

A szomszédot értelmezni sem tudom! Miért fontos hogy helyrerakd? Nem a te életed!

2019. febr. 13. 01:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Nőket nem ütünk meg, de rúgni azt szabad. De ha az életedre tőr és valahogy muszály ütnöd, az legyen a legvégső.
2019. márc. 17. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!