Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Miért írnak csak nagyon soká...

Miért írnak csak nagyon soká vissza nekem az ismerőseim Messengeren?

Figyelt kérdés

Akiknek írok az egyetemről, gyakran fél-egy napot vagy akár több napot kell várnom, hogy visszaírjanak. Pedig aktívak, gyakran elérhetőek szinte csak akkor nem amikor alszanak + az egyetemi csoportba is rendszeresen írogatnak, szólva fent vannak. Csak nekem kell egy csomót várnom arra, hogy kegyeskedjenek visszaírni az üzeneteimre. Élőben meg nem vagyunk semmilyen kapcsolatban, jó ha köszönnek egyáltalán.

Miért írnak ilyen ritkán nekem, és csak nekem? Mert másoknak nyilván gyakrabban írnak


2019. febr. 1. 09:20
 1/6 A kérdező kommentje:
Néha visszaírnak normálisan aztán megint várhatok egy csomót az újabb üzenetükre
2019. febr. 1. 09:23
 2/6 anonim válasza:
100%
Mert leszrnak téged. Ez van sajnos
2019. febr. 1. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
"Élőben meg nem vagyunk semmilyen kapcsolatban, jó ha köszönnek egyáltalán." Gyanítom, hogy ezért. Miért is akarnának neten beszélgetni, ha élőben sem akarnak? Semmi értelme. Csak azt nem értem, hogy ennek fényében minek erőlteted magad rájuk?
2019. febr. 1. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Élőben meg nem vagyunk semmilyen kapcsolatban, jó ha köszönnek egyáltalán.


Nem válaszolom meg a kérdést, ebben a mondatban benne van minden.

2019. febr. 1. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Én ha nem vagyok valakivel jóban személyesen, akkor nem irogatok neki neten. Nem is értelek...
2019. febr. 1. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

Akarhogyis van ne törd magad ezen.

Főleg,ha nem is köszönnek,tehát nem vagy fontos nekik.

Nemtudom mi okbòl ìrtál,de legyen tartásod es ha nem muszaj ne irj nekik.Ha tudod magadrol,hogy èrtèkes vagy,akkor nem fontos Neked,ilyen emberekkel komunikalni.

De nagyon ne haragudj rajuk,mert ha nem vagytok barátok akkor elnèzhető,amit tesznek,persze nem nemes dolog.

2019. febr. 1. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!