Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » 18-20 évesen még senki sem...

18-20 évesen még senki sem felnőtt?

Figyelt kérdés

2019. febr. 1. 09:51
 1/6 anonim ***** válasza:
76%
Jogilag igen. "Agyilag" azonban nem mindenki. Van aki már előtte (nem kell letámadni,hogy nincs ilyen,én láttam és ismerek olyan tinit aki 15-16 éves korában fullra felnőttesen viselkedett,és nem azért,hogy nagyzoljon vele,sőt,tisztéba se volt vele,hogy milyen okos döntéseket,milyen reálisan látja a dolgokat és,hogy felnőttesebb mint egyes felnőttnek számító ember.) Szóval,de van aki 18-20 évesen nen csak jogilag titulálható felnőttnek,de valóba ha jogilag azok is vagyunk nem biztos,hogy úgy viselkedünk mint egy.
2019. febr. 1. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Mondjuk úgy, a többség még nem.
2019. febr. 1. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Relatív. Felnőttnek éreztem magam valamennyire. De 30 évesen már máshogy éreztem magam felnőttnek. És most közeledve a 40-hez megint máshogy érzem magam.
2019. febr. 1. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Sokmindentol fugg, nem a kor donti el a felnottseget es a felnotte valast. En sajnos 18 eves koromban el kellett hogx koltozzek es magamat kellett eltartanom,magamra fozni mosni takaritani nekem peldaul hamar "fel kellett nonom" es onallosodni, megismerni a nagyvilagot. Erre hatalmasat rafejelt az hogy kenyszer volt es a magam ura kellett hogy legyek, nem fert el az hogy gyerekes legyek. De ismerek olyat aki 28 evesen a szuleivel el, nem dolgozik nem tanul hanem egesz nap szamitogepezik es jatszik. Na az peldaul nem felnott mert nem tudna onalloan semmit megcsinalni es nem tudna magat ellatni sem.

Nem kortol fugg. Van aki 16 evesen felnottesebb es erettebb gondolkodasu mint egy 30-as.

2019. febr. 1. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Brutál ázzeg. Mondjuk az említett korosztálynál azért idősebb pasi vagyok. Még tavaly ősszel kikezdett velem egy 18 éves lány. Szerelmet vallott, 18 karikás képeket küldött, de egy rohadt sima egyszerű találkozást is vérkeserves volt megszervezni vele, mert állandóan az anyjára fogta, hogy az anyja félti és semmit nem enged meg, még a telóját is követi stb. Amikor mondtam neki, hogy azért ebben a korban legyalább minimálisan jobban kiállhatna magáért és viselkedhetne érettebben, megint az anyjára tolta a felelősséget. Amikor azt mondtam neki, hogy az ő korában már van, aki férjhezmegy, meg önállóan jön megy, akkor meghazudtolt.

Érdekes, én 18 évesen már egyedül mentem vidékre kocsival, egyedül utaztam Olaszországba és Németországba busszal. Őt még a párszáz méterré lévő szakmai gyakorlat helyére is kocsival viszi az anyja.

Aztán elmeséltem neki, hogy az exem 17 volt, mikor összejöttünk és elkezdtük az életünket építeni, 19 évesen már velem élt.

Szóval ez a kiscsaj is egy retardált barom volt, fotókat küld, meztelenül magáról, hetekig chatelünk hogy vegyem el a szüzességét, aztán 3x5 perc villámtalin túl semmi 2 hónap alatt. Retardált.

2019. febr. 1. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Kevesen, az biztos :)
2019. febr. 1. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!