Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ha hazadobok egy kollegát az...

Ha hazadobok egy kollegát az szerintetek megcsalásnak számít?

Figyelt kérdés
Ennyi történt, semmi több.
2019. febr. 1. 11:28
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Már miért lenne az? Szerintem nem


Egyébként én is párszor elviszem egy kollégámat haza, vagy be munkába amikor nincs nála a kocsija, mindig óriási veszekedés van belőle...

2019. febr. 1. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
Igen, ha bemész dolgozni és beszélsz vele, az is
2019. febr. 1. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Egy vicc. Akkor ez a logika szerint ha férfi kollegámat dobom haza meleg is vagyok? Az eszem megáll néha. Párom hülye barátnői meg az anyja meg még adják alá a lovat.
2019. febr. 1. 11:39
 4/7 anonim ***** válasza:

Jó nagy hülyeség. A párom is néha hazaviszi a kolléganőjét, ha nincs kocsija, sőt az irodában egymással szemben ülnek. Hülyeség lenne a részemről ezen patáliázni. A megcsalásnak vannak más jelei is, pl elkezd igényesebb lenni az ember, a másikat meg vagy látványosan hanyagolja vagy elkezd törődni vele (ugye a lelkifurka miatt).

Én megbízok annyira a páromban és ő is bennem, hogy van, hogy külön járunk szórakozni, ő pasis estét tart a kocsmában, én meg a táncos társaimmal megyek bulizni.

2019. febr. 1. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Nem, dehogy.


Kérdező, önbizalomhiányos a párod, ezért féltékenykedik. A barátnői fogadok, hogy szinglik és csalódtak a férfiakban. Az anyósod meg csak szimplán az a típus, amelyik akkor lesz jó anyós, amikor porhanyós.

Szerintem ma éjjel szexelj egy nagyot a feleségeddel, talán holnap reggelre lehiggad. Amúgy melegfront is van, ettől is lehet hisztisebb.

Észérvekkel egy nőnél nem sokra mész, tehát kár vitába szállni vele.

Az önbizalomhiánnyal hosszú távon valamit kéne kezdeni... Esetleg valami külön hobbi, elfoglaltság kéne neki, amiben sikert érhet el. Bár egy felnőtt ember gyökeresen már nem változik meg, de talán kicsit alakul.

2019. febr. 1. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nem, de csak óvatosan az ilyen dologgal.
2019. febr. 1. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Hát, velem akkor már egy fél "osztálynyi" ember csalja az asszonyt/urát(na, ez még jobb!) :D Bejárós vagyok, sokan tudják is ezt és sokan fel is ajánlják, hogy elvisznek vagy egy darabig vagy akár haza. Eddig nem tudok róla, hogy a feleségek (nagyon beteg esetben férjek?) részéről lett volna gond ezzel... :D Én ritkán kérek ilyen szívességet (van lábam), sokszor inkább önként ajánlják fel a többiek, nógatnak is :D Lehet nálunk a nagy korkülönbségek miatt se gondolnak ilyeneket az otthoniak... Szerintem ez nem megcsalás egyértelműen. Ez már a kákán is a csomó keresése, ha nincs semmi más bizonyíték vagy gyanú.
2019. febr. 6. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!