Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Az baj, ha nekem nincsenek...

Az baj, ha nekem nincsenek nagyra toro terveim? 16/l

Figyelt kérdés

Nincs olyan munkahely, amire en azt mondom, hogy igen, azert csinalnam, mert szeretem. Vagy amit hivatasnak tartanek.

Szeretnek muvelt lenni, intelligens.

Igazabol ugy gondoltam, hogy egy diplomat leteszek, mondjuk valamilyen nyelv szakon, aztan lesz ami lesz. Nekem tokeletesen megfelelnenek az alkalmi munkak, ha jol erzem magam. Olyanok, amiket nem felnek valtogatni, mivel sok dolgot ki akarok probalni. Gondolok itt vendeglatasra, pincerkedesre, pultozasra, szepsegipari munkakra.

Szeretnek tobb orszagba is kijutni, ott dolgozni, es elni egy kicsit, hogy sok kulturat ismerjek meg.

Szeintetek ez nem rossz dolog? Marmint nem vet nagyon vissza, ha csak igy elem az eletem, nincs egy biztos pont benne? Sok hatulutoje lehet? Gond az, hogy igy gondolkodom?


2019. febr. 1. 14:29
 1/4 anonim ***** válasza:

Ez egyáltalán nem rossz dolog. Neked is van biztos pont az életedben, csak nem a munkával kapcsolatosan biztos.

De például az is egy biztos pont, hogy tudod hogy sok mindent ki akarsz próbálni, sokat akarsz a világról tájékozódni...

Egyáltalán nem gond. Az lenne a gond, az lenne az igazi instabil pont, ha semmiről nem lenne fogalmad, hogy mit akarsz.

Pl. Nem jó x munkahely, de y-hez sincs kedved, nem akarsz semmit se csinálni, stb. Ez lenne az igazi gond. De te neked van ötleted, terved hogy mi is lesz, mire is vágysz.

2019. febr. 1. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Majd 22 évesen rájössz, hogy mekkora hülyeség ez...
2019. febr. 1. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Koszonom szepen!

Masodik, kifejtened?

2019. febr. 1. 15:01
 4/4 anonim ***** válasza:
Szerintem is jó ötlet, én még annyit se foglalkoztam iskolával mint te, most megyek majd dolgozni, mindíg úgy voltam vele hog igazából se értelme nincs ilyen magányosan, se élni nem akarok annyi ideig hogy ez megérje nekem. Így inkább elmegyek dolgozni lesz kaja-pia, nekem úgy se ilyen Ipad meg luxus autók kellenek szóval ameddig lenni akarok addig bőven elég lesz.
2019. febr. 1. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!