Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Pánikroham után nem tudom...

Pánikroham után nem tudom magam túltenni a rosszulléten és szinte egész nap azon kattog az agyam hogyan lehettem rosszul, ez milyen betegségre utal?

Figyelt kérdés
4 napja naprol napra rosszabbodik a helyzetem, nem birom magam tul tenni a pánikos rosszullétem miatt. Nemtudom mitcsináljak nagyon rossz a közérzetem lassan dolgozni sem fogok igy tudni, elveszettnek érzem magam, nemtudom elvonni a figyelmemet a rosszullétről olyan mintha valami trauma ért volna,elveszettnek érzem magam, menthetetlen esetnek.

2019. febr. 1. 16:02
 1/8 Miss Endzsi ***** válasza:
0%
Tudom milyen, annyit tehetsz, hogy pihenj sokat, aludj eleget, a probléma gyökerét keresd fel, mitől jöhetett elő. Nálam most volt egy ilyen hetes időszak, kis skizofrén gondolatokkal megspékelve. Majd egyik napról a másikra elmúlt.
2019. febr. 1. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Nem igazán tudom mi lehet az biztos hogy ilyen trauma féle és nem birom elvonni rola a figyelmet bármit csinálok, tegnap pedig egészen jól voltam beszélgettem el tudtam vonni a figyelmemet bár néha voltak szorongások de nem annyira mint ma vagy tegnapelőtt.
2019. febr. 1. 16:22
 3/8 Miss Endzsi ***** válasza:
0%
Ha stresszes vagy mostanában, attól is előjöhet. Munkahely miatt, bármi.
2019. febr. 1. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
0%

Egyértelműen lelki eredetű.


S mielőbb kezelni kell.

Mondanám fussunk össze s kibogozzuk pár beszélgetéssel, de kicsi az esélye annak, hogy közel lakunk egymáshoz.


Az egyik pont, amit te írtál "elveszettnek érzed magad".

S ezt 2x is megírtad.


Mennyire vagy magadra hagyva/utalva?

S lehetne haladni kérdésekkel még mélyebbre.


Ha gondolod írj csak s ahogy tudok válaszolok.


Vagy elmész agyturkászhoz, de sok esetben végig hallgatnak s nagyon kevesen figyelnek oda arra, hogy a betegnek jelentősen segítsen.


Kitartás!

2019. febr. 1. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Ahogy igy átgondolom állandóan azon kattogok, hogy ebből hogyan tudnék meggyogyulni, hogy mi erre a megoldás, emiatt figyelmetlen is vagyok sokszor nem tudok figyelni másokra hogy mit mondanak, mert mindog ez jár a fejembe.. Ma már vagy 100szor elmondtam magamba hogy ez csak lelki eredetű és ezzel probálom "nyugtatni" magam, ugy érzem igy nincs értelme az életemnek, ja meg azon aggodok hogy diliházba kerülök telenyomnak gyógyszerekkel és így kéne leélnem az életem, de én ezt igy nem szeretném. Tegnap pedig furcsán jól éreztem magam, nagyon aggódok hogy lassan bedilizek..
2019. febr. 1. 17:50
 6/8 Miss Endzsi ***** válasza:
0%
Én is pont ugyanígy éreztem ez idő alatt. Hidd el, nemsokára elmúlik, és minden visszaáll.
2019. febr. 1. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
0%

November óta vannak pánikjaim es brutal szorongasaim. Valszeg melohely es a falusi élet miatt. Jövőheten koltozok haza budapestre es valtok munkahelyt, es vegre mikor minden rendezodne megint elkezdtek felerosodni a tunetek. Mar 4napja rettegek es megint rosszuléteim vannak.



Nem tudom mit tegyek, lehet gyogyszert kene emeleni?

2019. febr. 21. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
0%
Menjetek el pszichológushoz, már 2-3 alkalom is rengeteget segít! Én ugyanezt csináltam, volt egy rohamom utána meg fél évig abból állt az életem, hogy azon szorongtam mikor jön a másik, míg végül bemagyaráztam magamnak. Ott teljesen kiborultam és felkerestem egy pszichológust, borzalmas nagy segítség volt. Ha túl sok a stressz, álljatok meg egy kicsit. Én pont most érzem, hogy nem bírom tovább, kivettem egy nap szabit, itthon voltam, rendbe tettem a gondolataimat, máris jobb. Sportolj, írd ki magadból, beszélj egy barátnőddel róla, bármi amtől jobb lesz. Tényleg bele lehet őrülni sajnos..
2019. márc. 20. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!