Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Egyest kaptam. Hogy mondjam...

Egyest kaptam. Hogy mondjam el a szüleimnek?

Figyelt kérdés
Még nem kaptam egyest. Eddig a legrosszabb jegyem a hármas volt és anya azért is nagyon ki szokott akadni. Hogy mondjam el úgy az 1est,hogy ne legyen belőle nagy baj? Ne büntessenek meg nagyon?
2019. febr. 1. 22:20
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
55%
Mit takar a nagy megbuntetes? Veres vagy mi? Ha ennyire felsz inkabb javisd ki mielobb, vagy mondd el de korultekintoen, mondd hogy volt egy rossz napod nem erezted jol magad becsuszott az egyes de mar keszulsz a kijavitasra. Vagy ez vagy az hogy nem mondod el.
2019. febr. 1. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
9%
Én nem egyest, hanem kettest kaptam eddig a legrosszabb esetben, de Anyám lerendezte 3 napi üvöltéssel, semmi büntetés, csak érzelmi bántalmazás... Hát ja,ilyenek vagyunk.. :D
2019. febr. 1. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
82%
És ha megbüntetnek, akkor mi van? Kibírod. Nem ítélnek kényszermunkára. Hosszú távon semmi jelentősége. Ha leszid, egyik füleden be, a másikon ki. Anyád csak a műsort csinálja, róla szól, nem rólad. Nyugi, ő is kapott egyest. Ha te nem fogod magad izgatni rajta, mindjárt nem is lesz érdekes az egész. 2 hét szobafogság. Na és? Majd eltelik.
2019. febr. 1. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim válasza:
54%
Egy egyes nem a világvége főleg ha általánosba kapod, semmit nem számít..
2019. febr. 1. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
4%
3-as lehet hogy az anyja is kapott eggyest de o nem szeretne ahogy gondolom egy szulo sem hogy a gyermeke eggyest kapjon. Gondolom a kerdezo szeretne elkerulni a buntetest amit nem tudjuk mi lehet mert lehet nem csak kiabalas. Akinek van gyereke megerti hogy a gyermeknek a legjobbat akarja es persze hogy nem rossz jegyeket, hanem ha mar iskolaztatjak az a minimum hogy tanul. Nyilvan a buntetes nem megoldas es persze nem is hasznos, de o ha kap inkabb kerulje el.
2019. febr. 1. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
86%

Én mindig azt csináltam, hogy vártam vele, amíg nem tudtam kijavítani a jegyet, aztán amikor már sikerült kijavítanom (mindig sikerült) akkor utólag elmondtam, hogy volt egy 1-esem, de már javítottam.


Nekem elég jól bejött ez a taktika.

2019. febr. 1. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
91%
#5 Nem igazán "iskoláztatják" nálunk ez ilyen kötelező dolog. Ami nem is baj. De az hogy "ha már iskolaztatják" az nem igaz, hogy ezért elvarható lenne, hogy soha ne kapjon egyest. Elvarható, hogy tanuljon, felkészüljön rendesen, de előfordulhat ilyen is, hogy nem jön össze.
2019. febr. 1. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
20%

Ne mondd meg. Ha meg megtudja akkor nevesd ki hogy ha emiatt cirkuszol. Lesz még több is.

Mi egyetemen kettesért imádkozunk!


Megsúgom nekem napi 1 egyes mindig megvolt,mert szó szerint sose csináltam házit. Tudod kinek van szabadidejében kedve hozzá...

Mégis itt vagyok. Kettes voltam mindenből,de a duplázott ötös érettségikkel nekem lett az egyik legjobb pontom és felvettek mindenhova ahova jelentkeztem,pedig nem noname egyetemek.


Szóval nyugodj megfele és röhögj egyet rajta. Semmi jelentőssége csak a kettes legyen meg év végén!

2019. febr. 1. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim válasza:
100%
Korlátolt felfogású szülők. Tudod mikor bántanám a gyerekemet azért, mert egy halálraítélt oktatási rendszerben véletlenül egyest kapna. Inkább röhögnék vele együtt és azt mondanám, hogy majd kijavítod. 😄
2019. febr. 2. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

"Anya, ne haragudj rám, kaptam egy egyest, mert nem készültem fel rendesen, nem értem az anyagot, így le is sz...tam. Kérek segítséget, és ki fogom javítani. Ne legyél rám mérges kérlek, csak rossz napom volt. Legközelebb jobban igyekszek". Ennyi. Ha te is úgy állsz hozzá, hogy tisztelettudóan és értelmesen beszélsz anyukáddal, nem lesz nagy bünti. Max azt mondja, hogy oké, de hétvégén nem mész sehova. Te pedig értelmes ember módjára azt mondod, hogy oké, megértettem. Mert részben igaza van neki is.

Anno nekem a legrosszabb jegyem 4-es volt, majd 11-ben kaptam egy piros egyest matekból. Az volt az oka, hogy feleseltem a tanárnak, mert én voltam a f..szagyerek, és így kiküldött az óráról, a dogára meg egyest kaptam. Na, azt nekem kemény volt kimagyarázni otthon. Elmondtam végül az igazat, és egy istenes pofon volt a jutalmam. Nem az egyesért, hanem azért, amiért kaptam. Bocsánatot kértem a tanártól, így kijavíthattam :)

Te miért kaptál 1-est? Miből? Hanyadikos vagy?

2019. febr. 2. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!