Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Aki fiatalkorában visszahúzódó...

Aki fiatalkorában visszahúzódó, tehát nem jársehova később megbánja?

Figyelt kérdés

2019. febr. 2. 10:36
 1/8 anonim ***** válasza:
Van hogy igen, de van hogy semennyire.
2019. febr. 2. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
66%

Szerintem igen. Azt megértem, ha valaki nem bulizós típus, de ha sehova sem jár egyáltalán, nincsenek más programjai sohasem, az picit gáz lehet.


Mindenesetre jó kiprobálni programokat, aztán rájössz, vagy szereted-e vagy sem. Ha tudod valamiről, hogy nem szereted, azt nem fogod bánni. Ehhez meg kell tapasztalni, az nem jó, ha előítéletesen eldöntötted, hogy semmilyen kinti tevékenységet nem akarsz kipróbálni sem.

2019. febr. 2. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Szerintem nem bánod meg.

Az is egy "nyugalmas" időszak az èletedben.

Ès soha nem kèső kalandos termèszetűnek lenni :)

Nem veszìtesz semmit.

Ugy tègy,ahogy lelkednek jò.

2019. febr. 2. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Én nem járok sehova
2019. febr. 2. 10:53
 5/8 anonim ***** válasza:
96%
Én megbántam. Most is visszahúzódó vagyok, szóval nem hiányzik a kismillió ismerős, de jó lenne valami társaság, ahová tartozhatok. Sajnos egy idő után, legalábbis nekem, nagyon nehéz kapcsolatokat teremteni, fiatalon könnyebben ment volna.
2019. febr. 2. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Mennyi vagy?
2019. febr. 2. 10:59
 7/8 anonim ***** válasza:
Egyénfüggő... Van, aki antiszoc és az is marad mindig, de van, aki megváltozik a tizenéves évei után.
2019. febr. 2. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Nem, én mindig ilyen voltam. Mindig is ilyen leszek, nem fog belőme előtörni valami buliribi.
2019. febr. 2. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!