Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ
Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Emberek » Egyéb kérdések

A kérdés

Mi a véleményed arról, ha valaki kimondja a nigga szót? Miért kell ennyire felnagyolni ennek a szónak a múltját?

Keress kérdéseket hasonló témákban: néger, fekete, nigga, Magyarország, Amerika, rasszizmus

febr. 2. 23:13  Privát üzenet  

A válaszok
Semmi

A válasz 83%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 73%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/7Időpont febr. 2. 23:21 Privát üzenet

A véleményünket kérded, de a véleményünk nem számít. Okoskodhat itt egy csomó fehér ember hogy a feketéknek mit kéne csinálniuk de mi a fsz közünk van hozzá.

Számukra ez a szó sértő. Ne használd. Nem olyan nehéz.

A válasz 82%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 83%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/7Időpont febr. 2. 23:26 Privát üzenet
Nem tudom pontosan, de elvileg régen, mikor a négereket, vagyis a feketéket (elvileg a néger kifejezés se a legelfogadottabb) Amerikába vitték rabszolgának, akkor így hívták őket, ez egyfajta gúnynév volt, vagy ilyesmi. És ez egy elég régi mély seb, de jogos. Egyébként hallottam olyat, hogy valaki simán mondott olyat egy fekete haverjának, hogy nigga, és nem érte rosszul. De ez mindenkinél más, szóval inkább a fekete a megfelelő kifejezés.

A válasz 70%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 81%-ban hasznos válaszokat ad.
# 3/7Időpont febr. 2. 23:34 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Én értem, de pl nagyon nagy drámát csináltak abból, hogy egy tini “tátogott” egy zenére és eltátogta azt a szót is...

# 4/7Időpont febr. 2. 23:58 Privát üzenet
A nigg#r a sértő, a nigga nem. Ők is gyakran hívják egymást így.

A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 51%-ban hasznos válaszokat ad.
# 5/7Időpont febr. 3. 02:14 Privát üzenet
Amúgy én tökre azt vettem észre hogy a négerek marha rasszisták, nem mind, de sokkal többen mint a fehérek. Szóval lerasszistázzák a fehéreket, azt közben a fehéreket pont k*rvára nem érdekli hogy valaki néger e vagy sem, hanem ez pont fordítva van

A válasz 37%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 73%-ban hasznos válaszokat ad.
# 6/7Időpont febr. 3. 07:56 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

6: egyetertek. Meg amugy amerikaban van a feherekrol ilyen sztereotipia, hogy butak, stb. amiket termeszetesen a negerek talaltak ki

# 7/7Időpont febr. 3. 15:45 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Kire mondjuk azt hogy white nigga?
A néger emberek miért sértődnek meg azon, ha egy fehér le niggáza őket?
Fiúk nektek bejön ha egy lány szereti a rappet? (többi lent :3)
Mi áz ábrák hippóárcos, jöttünk Azamat tesóval. Kükkemény napot nyomiztunk és kéne egy keccó ahol letehetjük a feka seggünket, szóval BANG-BANG, SKEET-SKEET nigga, vágod?
Mit jelent az a szó, hogy nigga+ swag?
Valaki eltudná küldeni azt a videót amin egy csomó nigga van és így elkezdenek üvöltözni hogy Óóóó és bevágják egy csomó vidibe?

Kérdések az Emberek rovatbólKérdések az Egyéb kérdések rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!