Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Nektek bejön a fiatal Deutsch...

Nektek bejön a fiatal Deutsch Tamás?

Figyelt kérdés
Sziasztok. 19 éves lány vagyok. Szerintetek a rendszerváltás idején jól nézett ki dajcstomi? :D minden egyes fotó amit fiatalkori és róla készült megőrjít ha csak meglátom :D hogy hagyhatta ennyire el magát? Tudom hogy már 52 éves de 70-nek néz ki?

2019. febr. 3. 18:10
 1/9 anonim ***** válasza:
66%
Régen se volt helyes 😂
2019. febr. 3. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Fogadd el, hogy még a te kedvedért sem fog visszafiatlodni!
2019. febr. 3. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
#1 -es: Szerintem fiatalon elég jóvágású volt :D meg a hangja is jobb volt
2019. febr. 3. 18:31
 4/9 anonim ***** válasza:
52%
Épp most néztem az Echo TV-n (Bayer Show). Szerintem, nagyon jól néz ki. Szakállt növesztett, ami kicsit őszül, ezért látszik öregebbnek, de ezen kívül néhány ráncot leszámítva nem sokat változott az elmúlt 30 évben. Hogy mondhatsz ilyet, hogy 70-nek néz ki? Harrach Péter, vagy Havas Henrik valóban 70 éves, de rajtuk látszik is. Szerintem, sokan szeretnének 52 évesen úgy kinézni, mint Deutsch. :)
2019. febr. 3. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
96%
Mekkora hülyének kell lenni ahhoz, hogy valaki önszántából bayer showt nézzen?!
2019. febr. 3. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Speciel vacsora közben véletlenül kapcsoltam oda, és épp elcsíptem az utolsó 20 percet... :)
2019. febr. 3. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Nekem nagyon tetszett régen! Mikor olyan 12-13 évesen lehettem, akkor kezdett kinyílni a szemem a "férfiszépségre". :D Hogy ki az, akit helyesnek látok, kit nem, stb. Akkortájt kezdtek el érdekelni a fiúk. Na persze inkább csak olyan szinten, hogy ki tetszik, ki jön be, nem együttjárás meg hasonlók! Ő határozottan szimpatikus volt, imádtam, ha interjút láttam vele, nagyon bejött. Mondhatni kicsit beleszerelmesedtem. Persze ez csak ideig-óráig tartott, 14-15 évesen már hidegen hagyott, nem hiszem, hogy érdekelt tovább.

Aztán felnőttként megláttam a Mammut bevásárlóközpontban lévő Deichmannban. Nagyon magas, mint egy torony! De csalódás volt, hogy olyan barna a bőre. Igazi kreolbőrű, mint egy cigány, bocsi előre is, a rendes cigányoktól! Nem tetszett már úgy. Túl sötét volt, füstös képű, koromfekete hajú. Akkor nagyon kiábrándultam belőle.

Persze tudtam mindig is, hogy fekete hajú, de annyira nem jött át a TV-ben, hogy mennyire sötét színei is vannak valójában.


41/N

2020. jún. 29. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Mikor még kölyökképű volt, jól állt neki a kusza hajviselet. De ezek az össze-vissza tincsek már nem illenek egy megvastagodott középkorú emberhez. Olyan nagy az arca, nem szívesen írom a hájfej jelzőt, pedig van benne igazság. Én is dagi vagyok hozzáteszem, de most róla van szó. Ilyen vaskos, pufi archoz, pláne érett korban nem illik már hozzá. Most már ugyanaz a hajviselet, ami fiatalon még vonzóbbá tette, igénytelen hatást kelt. Egy rendezettebb, rövid hajjal jobban mutatna.
2020. jún. 29. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Ha jönne sem jöhetne be.
2020. jún. 30. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!