Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Emberek » Egyéb kérdések

A kérdés

Nektek bejön a fiatal Deutsch Tamás?

Sziasztok. 19 éves lány vagyok. Szerintetek a rendszerváltás idején jól nézett ki dajcstomi? :D minden egyes fotó amit fiatalkori és róla készült megőrjít ha csak meglátom :D hogy hagyhatta ennyire el magát? Tudom hogy már 52 éves de 70-nek néz ki?

Keress kérdéseket hasonló témákban: FIDESZ, rendszerváltás

febr. 3. 18:10  Privát üzenet  

A válaszok
Régen se volt helyes 😂

A válaszíró 70%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/6Időpont febr. 3. 18:14 Privát üzenet
dubitus nevű felhasználó válasza:

Fogadd el, hogy még a te kedvedért sem fog visszafiatlodni!

A válaszíró 65%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/6Időpont febr. 3. 18:27 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

#1 -es: Szerintem fiatalon elég jóvágású volt :D meg a hangja is jobb volt

# 3/6Időpont febr. 3. 18:31 Privát üzenet
Épp most néztem az Echo TV-n (Bayer Show). Szerintem, nagyon jól néz ki. Szakállt növesztett, ami kicsit őszül, ezért látszik öregebbnek, de ezen kívül néhány ráncot leszámítva nem sokat változott az elmúlt 30 évben. Hogy mondhatsz ilyet, hogy 70-nek néz ki? Harrach Péter, vagy Havas Henrik valóban 70 éves, de rajtuk látszik is. Szerintem, sokan szeretnének 52 évesen úgy kinézni, mint Deutsch. :)

A válaszíró 63%-ban hasznos válaszokat ad.
# 4/6Időpont febr. 3. 22:13 Privát üzenet
Mekkora hülyének kell lenni ahhoz, hogy valaki önszántából bayer showt nézzen?!

A válasz 72%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 61%-ban hasznos válaszokat ad.
# 5/6Időpont febr. 3. 22:19 Privát üzenet
Speciel vacsora közben véletlenül kapcsoltam oda, és épp elcsíptem az utolsó 20 percet... :)

A válaszíró 63%-ban hasznos válaszokat ad.
# 6/6Időpont febr. 3. 22:29 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
A 14 -16 éves lanyoknak bejönnek a 19 éves fiúk?
Mi lehet ennek az oka?
Gáz ha 13 évesen (márciusban leszek 14) 80B-s a mellem? Fiúk nektek bejön ha egy fiatal lánynak ekkora?
Elegáns öltözködés a fiatal korombeli lányoknak bejön?
Hogyan tudassam egy fiúval, hogy bejön, úgy, hogy ne legyen gáz, ha elutasít?
Lányok! Fiatalabb korúakhoz szólna most leginkább a kérdésem (15,16,17) ; nektek bejön, ha egy pasi elegánsan öltözködik? Úgy értem ing, stílusos nadrág, cipő, esetleg zakó? .16/F

Kérdések az Emberek rovatbólKérdések az Egyéb kérdések rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!