Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Eltűnt egy ismerősöm,5napja...

Eltűnt egy ismerősöm,5napja nem érem el telefonon. Nem tudok kit megkerdezni, csak azt tudom hol dolgozik. Fél lehet ilyenkor hívni a munkahelyet, adnak infót?

Figyelt kérdés
Egy raktárról van szó, 2 hete dolgozik ott. Aggódok..
2019. febr. 3. 19:15
 1/9 anonim ***** válasza:
Kicseng a telefon? Üzeneteid elolvassa?
2019. febr. 3. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Természetesen nem, ha így lenne akkor nyilván észrevenném hogy csak velem van valami baja.. :(
2019. febr. 3. 19:44
 3/9 anonim válasza:
Biztos vagyok benne h felhívhatod! Legalább meggyőződnél róla hogy épségbe van!
2019. febr. 3. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Szerintem hívd fel a munkahelyet. Nem vesztesz semmit.
2019. febr. 3. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Hívd fel a cég vezetékes számát és kérd őt a telefonhoz (lehetőleg akkor, amikor dolgozna). Ha adják, akkor tudtok beszélni. Ha azt mondják, bent van, de nem tudják merre van, akkor megkérdezheted, mikor érdemes újra próbálkoznod. Ha nem gondolod, hogy előled bujkál, akkor hagyhatsz üzenetet neki, hogy kerested.

Ha azt mondják, ma nincsen bent, akkor meg megkérdezheted, hogy tudnak-e róla valamit (pl. beteget jelentett, közeli hozzátartozója halála miatt vett ki szabit stb.). Ha 2 hete dolgozik ott, akkor kicsi az esély, hogy hiányozzon, feltéve, ha meg akar ott maradni.

Ha esetleg komoly baleset érte, kórházban van, ezért elérhetetlen, akkor valószínűleg tudnak erről a munkahelyen, és ennyit szerintem el is mondanának.

2019. febr. 3. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Ok köszönöm
2019. febr. 3. 23:03
 7/9 anonim ***** válasza:
Kiderült valami?
2019. febr. 4. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Igen.. Kórházban van.. Meg akarta ölni magát :( egy nő miatt:(
2019. febr. 4. 17:31
 9/9 anonim ***** válasza:
Óh sajnálom. :(
2019. febr. 4. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!