Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Miért jönnek egy csomóan...

Miért jönnek egy csomóan azzal, hogy aki trágár szavakat használ, az unintelligens?

Figyelt kérdés
2019. febr. 4. 02:36
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
19%
Mert alpári. És a tanulatlan emberek káromkodnak többnyire... gondolom onnan. Én is leszoktam róla... te is le tudsz. Ne a kifogásokat keresd, vagy, vállald hogy ez lehez egyeseknek a véleménye. Azt slussz.
2019. febr. 4. 02:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:

"És a tanulatlan emberek káromkodnak többnyire..."

Ezt támaszd már alá valamivel, kérlek. :D

2019. febr. 4. 03:50
 3/19 anonim ***** válasza:
36%
Menj végig az utcán, hallgasd csak figyeld az embereket!!! A stílus mindent elárul... nem mondom hogy egy bzdmg nem hagyja el ajkunkat, de a kifejezetten káromkodós beszéd a tanulatlanabbakat vagy butuskábbakat jelzi... ha ezt nem érzed így nem érzed... NEKEM ezek a megfigyeléseim. Ezért is szoktam le a nagy káromkodós tini korszak után! ;)
2019. febr. 4. 03:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
25%
Nem mondtam, hogy egyet kell ezzel érteni, de elmondtam hogy más (szerintem) miért mondj ezt... ez volt a kérdés. Nem pedig az, hogy ez jó e vagy sem...
2019. febr. 4. 03:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
33%
És MINDIG érvényes a tisztelet a kivételnek... csak hogy a maximalistáknak is kedvezzünk ;))
2019. febr. 4. 04:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
74%
#1 Te ugyanolyan tanulatlan maradtál ezek szerint. Hiszen mivel leszoktál, ez azt jelenti, hogy korábban káromkodtál, és mivel azt a tanulatlan emberek teszik, ezért te is tanulatlan voltál. De a leszokástól nem leszel tanult ember, az csak tanulással leszel, tehát ugyanúgy tanulatlan maradtál, csak nem karomkodsz, ennyi változott.
2019. febr. 4. 05:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
76%
Én azt olvastam, pont az intelligens emberek káromkodnak sokat. Mondjuk gondolom ez alatt inkább a cifra káromkodást értik, vagy azt, amikor trágár szóval nyomatékosítja valaki a mondandóját, nem azt, amikor a cigányok beszélgetnek egymással és kötőszóként használják a g3€it.
2019. febr. 4. 06:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
44%

Általában a bugyutább emberek nyomatékosítják a mondandójukat vehemensebb szavakkal, minél gyatrább a szókincs, annál jobban van beszűkülve a csóri ember.

Talán ezért.

2019. febr. 4. 06:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
100%

Nem feltétlen unintelligensek, de primitívek - és ez független lehet az iskolázottságtól meg intelligenciától.


A trágár szavak használata egy-egy extrém stresszhelyzetben elnézhetö, de akinek ez az alapstílusa, az nagyon bunkó, primitív lény a szememben.

2019. febr. 4. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
100%
Valóban kering egy ideje a neten egy pár soros anekdota, miszerint az intelligens emberek káromkodnak többet. De magát a kutatást szerintem senki nem látta, amire ez hivatkozik...
2019. febr. 4. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!