Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ
Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Emberek » Egyéb kérdések

A kérdés

Miért jönnek egy csomóan azzal, hogy aki trágár szavakat használ, az unintelligens?

febr. 4. 02:36  Privát üzenet  

A válaszok
1 2
Mert alpári. És a tanulatlan emberek káromkodnak többnyire... gondolom onnan. Én is leszoktam róla... te is le tudsz. Ne a kifogásokat keresd, vagy, vállald hogy ez lehez egyeseknek a véleménye. Azt slussz.

A válasz 15%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 68%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/19Időpont febr. 4. 02:40 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

"És a tanulatlan emberek káromkodnak többnyire..."

Ezt támaszd már alá valamivel, kérlek. :D

# 2/19Időpont febr. 4. 03:50 Privát üzenet
Menj végig az utcán, hallgasd csak figyeld az embereket!!! A stílus mindent elárul... nem mondom hogy egy bzdmg nem hagyja el ajkunkat, de a kifejezetten káromkodós beszéd a tanulatlanabbakat vagy butuskábbakat jelzi... ha ezt nem érzed így nem érzed... NEKEM ezek a megfigyeléseim. Ezért is szoktam le a nagy káromkodós tini korszak után! ;)

A válasz 34%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 68%-ban hasznos válaszokat ad.
# 3/19Időpont febr. 4. 03:58 Privát üzenet
Nem mondtam, hogy egyet kell ezzel érteni, de elmondtam hogy más (szerintem) miért mondj ezt... ez volt a kérdés. Nem pedig az, hogy ez jó e vagy sem...

A válasz 25%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 68%-ban hasznos válaszokat ad.
# 4/19Időpont febr. 4. 03:59 Privát üzenet
És MINDIG érvényes a tisztelet a kivételnek... csak hogy a maximalistáknak is kedvezzünk ;))

A válasz 33%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 68%-ban hasznos válaszokat ad.
# 5/19Időpont febr. 4. 04:09 Privát üzenet
#1 Te ugyanolyan tanulatlan maradtál ezek szerint. Hiszen mivel leszoktál, ez azt jelenti, hogy korábban káromkodtál, és mivel azt a tanulatlan emberek teszik, ezért te is tanulatlan voltál. De a leszokástól nem leszel tanult ember, az csak tanulással leszel, tehát ugyanúgy tanulatlan maradtál, csak nem karomkodsz, ennyi változott.

A válasz 71%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 51%-ban hasznos válaszokat ad.
# 6/19Időpont febr. 4. 05:05 Privát üzenet
Én azt olvastam, pont az intelligens emberek káromkodnak sokat. Mondjuk gondolom ez alatt inkább a cifra káromkodást értik, vagy azt, amikor trágár szóval nyomatékosítja valaki a mondandóját, nem azt, amikor a cigányok beszélgetnek egymással és kötőszóként használják a g3€it.

A válasz 69%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 78%-ban hasznos válaszokat ad.
# 7/19Időpont febr. 4. 06:14 Privát üzenet

Általában a bugyutább emberek nyomatékosítják a mondandójukat vehemensebb szavakkal, minél gyatrább a szókincs, annál jobban van beszűkülve a csóri ember.

Talán ezért.

A válasz 44%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 48%-ban hasznos válaszokat ad.
# 8/19Időpont febr. 4. 06:32 Privát üzenet

Nem feltétlen unintelligensek, de primitívek - és ez független lehet az iskolázottságtól meg intelligenciától.

A trágár szavak használata egy-egy extrém stresszhelyzetben elnézhetö, de akinek ez az alapstílusa, az nagyon bunkó, primitív lény a szememben.

A válaszíró 75%-ban hasznos válaszokat ad.
# 9/19Időpont febr. 4. 07:42 Privát üzenet
Valóban kering egy ideje a neten egy pár soros anekdota, miszerint az intelligens emberek káromkodnak többet. De magát a kutatást szerintem senki nem látta, amire ez hivatkozik...

A válaszíró 67%-ban hasznos válaszokat ad.
# 10/19Időpont febr. 4. 07:56 Privát üzenet
1 2

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
13 éves gyerek elhordott mindennek?
Lehet abból bajom, ha megadtam valakinek a telefonszámomat és azóta folyton trágár üzeneteket irogat ráadásul szlovén számról?
Érdemes a szülőket felkeresni? Ha igen, van valamilyen fb csoport pl, amivel nem sértek személyiségi jogokat?
Ha egy légtérben kell lennem még 2 évig egy emberrel egy héten többször, aki hangosan ordibál rólam/ hozzám trágár megnyilvánulásokat akkor ezt hogyan reagáljam le?
Hogyha valaki jogtalanul vagy indokolatlanul mond rátok trágár szót annak mit mondanátok? ( többi lent )
Mit kezdhetnék magammal, ha gyerekkoromban egy öntelt, önimádó, elkényeztetett hólyag voltam, mostanra meg egyszerűen nem értek az életben semmihez?

Kérdések az Emberek rovatbólKérdések az Egyéb kérdések rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!