Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Emberek » Egyéb kérdések

A kérdés

Miért viselkedik valaki bunkón, ha félénk?

Keress kérdéseket hasonló témákban: bunkóság, félénkség

febr. 4. 09:48  Privát üzenet  

A válaszok

Ez hülyeség.

Nekem erről mindig Mikkel Hansen jut szembe.

A kommentátorok szerint azért vannak tajparaszt megnyilvánulásai a pályán néha, mert ő egy visszahúzódó, félénk srác. Baromság.

A válasz 0%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 67%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/5Időpont febr. 4. 09:52 Privát üzenet
Szerintem azért lehet, mert sokan bántották és már alapból úgy áll hozzá másokhoz, hogy biztos ők is úgy fognak viselkedni vele.

A válasz 71%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 78%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/5Időpont febr. 4. 09:53 Privát üzenet

Az utolsònak igaza lehet.

Viszont egyszerűen csak nem èrett szemèlyisègre vall...

A válaszíró 53%-ban hasznos válaszokat ad.
# 3/5Időpont febr. 4. 10:01 Privát üzenet
A felszínes emberek bunkósagnak tekintik azt, ha valaki nem mer megszólalni, köszönni, stb.

A válasz 81%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 69%-ban hasznos válaszokat ad.
# 4/5Időpont febr. 4. 10:42 Privát üzenet
Önvédelem. Valamilyen szinten én is felénk vagyok, bár inkább csak nem bízom senkiben és így tartom távol magamtól a fölösleges emberi koloncokat. Csak az haverkodik velem, akivel én is szívesen teszem. És ez jó így. Nekem mindenképp. Általában úgyis csak azok az értelmes emberek mennek át ezen a rostán, akik képesek a felszínnél tovább látni.

A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 72%-ban hasznos válaszokat ad.
# 5/5Időpont febr. 4. 10:45 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Miért jó neki, ha ilyen bunkón viselkedik?
Az is bunkó embernek számít aki nem szándékosan viselkedik bunkón, hanem mert nem mindig tudja milyen helyzetben hogy kéne pontosan viselkedni?
Miért viselkedik ennyire bunkón? (Többi lent)
Mi az oka hogy ilyen bunkón viselkedik velem a kollégám?
Egy 30 éves felnőtt, önmagát eltartó férfi mért viselkedik egy lánnyal szemben egyszer tök kedvesen máskor meg olyan bunkón, hogy a legnagyobb tahó címét is elnyerhetné?
Ha egy lány flegmán bunkón viselkedik velem azt nekem férfiként szabad viszonozni?

Kérdések az Emberek rovatbólKérdések az Egyéb kérdések rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!