Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Emberek » Egyéb kérdések

A kérdés

Missh hol vette a szürke kabátját?

Keress kérdéseket hasonló témában: Mr. Missh

febr. 4. 10:42  Privát üzenet  

A válaszok
1 2
10-es annyit mondj meg hogy miért lenne b*zi...

A válaszíró 58%-ban hasznos válaszokat ad.
# 11/12Időpont febr. 12. 18:08 Privát üzenet
Te is tudod hogy ertettem ;) amúgy meg a zenéi elég langyosak.. beszélni se tud állandóan bőg mint a tehén :). És a sok hülyének persze hogy el tudja adni magát mert manapság mindenki nagyon szerelmes :D. Van a NEKED NINCS c. "Zenéje" na hát az egyenesen borzalom. Az a zenéje mutatja meg legjobban hogy mennyire el van szállva magától.

A válaszíró 58%-ban hasznos válaszokat ad.
# 12/12Időpont febr. 12. 18:23 Privát üzenet
1 2

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Várja valaki rajtam kívül a tavaszt illetve a nyarat?
Van egy szép, ritkább sportautóm. Az emberek irigykedve néznek suttyomban, mintha cikinek éreznék jobban lecsekkolni. Én ha látok egy szép autót megnézem és örülök neki hogy...
Hogyan szerezzek motivációt a szürke, nehéz hétköznapokra?
Hogyan törjek ki ebből a "szürke kisegér" szerepből?
Nektek mi a célotok? Mi az, ami miatt felkeltek minden nap? Mi ad örömet a szürke napokon?
Milyen emberre mondják hogy szürke egér?

Kérdések az Emberek rovatbólKérdések az Egyéb kérdések rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!