Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » 30 évesen már hanyatlik az ember?

30 évesen már hanyatlik az ember?

Figyelt kérdés

Bőr, kinézet, testi erő, memória...


Mert azt látom, igen.


2019. febr. 4. 16:49
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
Hát, mihez képest? Mert sztm egy 20 évesnél egy kicsivel rosszabb.
2019. febr. 4. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%
Ez sok mindentől függ. De ha makk egészséges vagy, akkor csak pár kissebb ráncod lesz, ami eddig nem volt. De mivel mentálisan is egészséges vagy ezt nem veszed ”hanyatlásnak".
2019. febr. 4. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
71%
Én nem, sőt. 30 után találtam meg önmagam, jobban is nézek ki. Előtte pl. nem sportoltam rendszeresen. Fiatalkori bőrproblémák is megszűntek. Erő, memória majd szerintem 60 felé csökken. Ehhez még egy 30-as fiatal.
2019. febr. 4. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
Nem (csak)a kortól függ a kinézet. Mi száít hanyatlásnak? Nagynéném kamaszként már őszült, a bőre miatt is sokkal idősebbnek tűnt, nagypapámnak viszont már elmúlt hatvan mire őszülni kezdett(tudom, nehéz elhinni). Az, hogy elmúltá harminc nem a világvége, nem kell az elmúlásra gondolnod, sokan éveket letagadhatnak.
2019. febr. 4. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
74%
Azt olvastam róla, kb 25 éves kor után. Természetesen ez nem egy látványos dolog.
2019. febr. 4. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
14%
Férfi harminc-negyvenöt év között van ereje teljében. A nők viszont harminc felett már erősen hervadnak.
2019. febr. 4. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
100%

Ez attól is függ, te hogy érzed. Ha katasztrófának éled meg, az is lesz.

Amúgy nem minden nő kezd hervadni. Elmúltam 30 és rendre a 7-10 évvel fiatalabb srácok tapadnak. Mondjuk anyám is ilyen volt. Igazából még csak most kezdek élni és ezzel még sokan vannak így. A kor csak egy szám. Az sokkal mérvadóbb, hogy érzed magad a saját bőrödben. Apám speciel 50 évesen a 35-40es pasikat szégyeníti meg erőnlétben, mert rendszeresen sportol és fiatalos a mentalitása, megjelenése. Sokan küldték már el a fenébe mikor közölte a korát. "Menj már, nem lehetsz annyi!" Ha annyi felest innék, ahányszor ezt a szüleim+én megkaptuk, egy hétig merev részeg lennék :D

2019. febr. 4. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
0%

"A kor csak egy szám."


Abban az esetben ha nőként nem akarsz gyerket valóban az.

2019. febr. 4. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
66%
Ja, ha gyereket szülsz, akkor kötelező hanyatlani tőle? Bocsánat, nem tudtam. Megmondom anyámnak is, hogy elrontotta és 40 évesen már hajlott hátú vénasszonynak kellett volna lennie.
2019. febr. 4. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
50%

Persze, de ez természetes velejárója az öregedésnek.

A legtöbb embernél már a húszas éveiben megkezdődnek az ilyenek, hogy őszülés, ráncosodás, stb. Az egyetemen rengeteg olyan csoporttársam volt, aki már láthatóan őszült például és húszas évei elején voltak mind.

A testi erő meg a memória romlását én is 30 után kezdtem el érezni. Most 33 vagyok, és egy hosszú, néhány órás séta után már megfájdulnak a lábaim, jól esik a lábaimat nyugtató fürdőbe tenni utána. 23 évesen egy teljes napig tudtam úgy sétálni megállás nélkül, hogy meg sem éreztem, sem megpihennem nem kellett, sem utána kezelnem a lábaimat.

2019. febr. 4. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!