Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Milyen Valentín napi ajándékra...

Milyen Valentín napi ajándékra vágynak a férfiak?

Figyelt kérdés
Most, hogy kozeleg a Valentin nap, elgondolkodtam, hogy mit készíthetnék a páromnak. Tudom ez ember fuggo, de azért kíváncsi vagyok a ti gondolataitokra is. Valami olyannal szeretném meglepni, amit én készítek és egy orok életre megmarad és tudom, hogy nagyon orulne neki. Bocsánat a néhány ékezet hiány miatt. :)

2019. febr. 4. 23:39
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
9%

Egy érzéki szeretkezés biztos emlékezetes lenne neki, így a semmiből nehézkes bármit is mondani!

Körül írhattad volna, hogy mik a hobbiai vagy a szokásai!

2019. febr. 4. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
En egy barátnőnek nagyon tudnék örülni...
2019. febr. 5. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
53%

+1 Az "érzéki szeretkezésre".

Egy jó sülthús, hideg sörrel. Utána meg egy jó alvás. Ennél jobb ajándékot én most el sem tudnék képzelni. Ha valami maradandót szeretnél, akkor mondjuk egy minőségi villáskulcskészlet, vagy más használati tárgynak is lehet örülni. Ilyen téren a férfiak máshogy működnek mint a nők, tudunk örülni egy kézzel készített, szívecskés, illatos lópikulának is, csak minekünk sokkal hamarabb fut át az agyunkon a kérdés, "Hogy ezzel már megint mit fogok kezdeni?". 25/F

2019. febr. 5. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 Drazicc ***** válasza:
0%
nfvsz
2019. febr. 5. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:

Hehe :D erre az erzeki szeretkezesre csak annyit tudok mondani, hogy bar nagyon tetszik ez a valasz, sajnos minden heten megkapja. penteken jar haza minden este ugy varom ot, hogy megfozve, borocska, meg hasonlo aprosagok. es ez nekunk mar olyan megszokott. Parom egy evvel fiatalabb, mint te :) szereti a focit, sajnos mar nem jatszhat, mert a labaval problema volt. gondolkodtam kedvec csapatos hulyesegen, de szerintem ez mar annyira gyerekes. nem mondom, hogy felnottek vagyunk, de szeirntem korunkhoz kepest elegge erettek. Bar en nagyon szeretek hulyeskedni, neha meg is adom a modjat, de most megis valami nagyon kiutore gondoltam, csak sajnos en magam sem tudom meg pontosan, hogy mit. ezert mondom rakerdek itt, hogy ti mint pasik mit gondoltok errol az egeszrol.

nem tudom, komolyan, olyan tanacstalan vagyok. :/

2019. febr. 5. 00:27
 6/15 A kérdező kommentje:
es csak hogy tudd nem a baratom, hanem a jegyesem es valogasd meg a szavaidat, mert normalis valaszokert kerdeztem, nem ilyen nem emberhez melto szarsagok miatt :)
2019. febr. 5. 00:41
 7/15 anonim ***** válasza:
Ebből így nehéz ki indulni, de ha gondolod privátban, le írhatod pontosan, milyen ember is ő valójában. Úgy talán el tudom képzelni, mit is adj neki Valentin napon!
2019. febr. 5. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem a legjobb ajandék ilyenkor, hogy nem akarsz semmit túlgondolni egy olyan napon, ami egy normális férfinak pont olyan nap lenne mint a többi, de már azzal el van rontva, hogy a nője (bocs jegyese) készül rá mint a karácsonyra, és bár lehetne egy kedves hagyomány, egy jelzés értékű aprósággal is akár, ezt is túl kell örülni és boldogságoskodni, mintha azért ünnepelnétek meg egymást mert képesek voltatok szerelembe esni, meg hogy deszépek vagytok így együtt.

Örök életre szóló ajándék, hát az aztán nem túlzás kicsit sem, ő meg viszi a túlárazott virágot és közben ne érezze ettől rosszul magát.

Ha ez valóban kettőtökről szólna, akkor együtt beszélnetek meg hogyan lenne kedvetek aznap megünnepelni ezt a végtelen nagy szerelmeteket. De nem? De. Sok boldogságot!

2019. febr. 5. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
27%
Nem karácsony ez. Nem kell minden ünnepnek az ajándékozásról meg a pénzköltésről szólni. A Valentin nap a szerelmesek ünnepe, hogyan jön oda a kedvenc csapat?
2019. febr. 5. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Egy kulcstartó, amibe belerakható a kettőtök képe, hogy a messziben is feszt te járj az eszében szép lenne. Bár nőcis. Előző voltam.
2019. febr. 5. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!