Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Hol találkozhatnék olyanokkal...

Hol találkozhatnék olyanokkal akik szintén depressziósak?

Figyelt kérdés
Van külön erre oldal, ahol tudok pszichés betegekkel beszélgetni? Nagyon nagy segítség lenne.
2019. febr. 5. 01:19
 1/8 Mádár0218 ***** válasza:
27%
Nem tudok ilyen oldalról, ha neked van problémád akkor szívesen meghallgatlak, ha gondolod
2019. febr. 5. 02:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
71%
szerintem nem nagy segítség lenne...a beteg emberek nem egymáson segítenek, inkább lehúzzák egymást önigazolásokkal, hogy egy másik emberrel is arra jussanak, valójában az egész világ a beteg és velünk semmi baj nincs.
2019. febr. 5. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
17%

Pszichiàtriàn.

Esetleg a dilihàzban még szét lehet nézni!


Tizen, huszonéves gyerekek mégis mi a franctól depressziósak?

Itt vagyunk mi felnőttek, 30-on, 40-en, sőt 50-en túl, mégsem vagyunk depressziósak.

Akit még anyuci-apuci tart el, mi a bànatra van gondja?

2019. febr. 5. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

3-as, hol látsz te itt kort? én nem látok. lehet a kérdező is egy 30+ éves valaki.

és igenis elég sok depressziós ember él, csak sokaknak nincs betegségtudatuk.

2019. febr. 5. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
6%

Egy érett, felnőtt ember nem fog kiírni ide egy ilyen kérdést, hanem fogja magàt, és elmegy orvoshoz, illetve próbàl tenni a betegsége leküzdéséért.

Azért a nyavalygàst ne keverjük màr össze a konkrét depresszióval.

Mellesleg a depressziót pszichiàter diagnosztizàlja, nem az ember saját magàt.

Semmi részletet nem írt, nem említette, hogy jàrna orvoshoz, ugyanis pszichiàter tud javasolni csoportot, ahova el lehet jàrni beszélgetni.

2019. febr. 5. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Hát, az oldalon vagyunk páran

(Jelen)

2019. febr. 6. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
3-as: 15 éves vagyok. Édesanyám rákos beteg és haldoklik, a legjobb és egyben egyetlen barátnőm akivel az ilyen dolgokról tudok beszélni meg úgy döntött hogy nem érdeki semmi, már iskolába se jár és nem is beszélünk. Nagyapám 3 hete halt meg. De igaz, nekem semmi gondom nem lehet hisz még nem vagyok 50 éves és a szüleim tartanak el.
2019. febr. 6. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Ha tudsz angolul akkor 7Cups.
2019. febr. 8. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!