Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Hogy lehet kideríteni, hogy...

Hogy lehet kideríteni, hogy egy bizonyos személy létezik-e és ha igen Mo-on tartózkodik-e?

Figyelt kérdés

Magán nyomózó nélkül, a történet egy kicsit fura, ezt a személyt az összes közeli ismerősöm ismeri, de senki nem tud róla semmit. Állítólag egyetemre járt és párszor találkoztam is ott vele, de a nevére keresve csak fb profilja jön elő. Valószínűleg nem az igazi neve rögtön ez volt az első gondolatom, de ismerősöm barátnője a volt osztálytársa volt és ott mindenki azon a néven ismerte. Nemrég láttam neten egy hírességet aki túlságosan is hasonlít rá, anyajegyek az arcon + szeplők, de ő tökéletesen beszél cseh nyelven és ott is él. Akit én ismerek annak magyar neve van elvileg.

Hogy tudnám kideríteni, hogy azon a néven létezik-e magyar állampolgárságú személy?

Maximum még az iskolában lehetne érdeklődni, de a tablón is ugyan azzal a névvel szerepel.



#magánnyomozó #személy információk
2019. febr. 5. 12:16
 1/4 anonim ***** válasza:
48%
Keress valami jó könyvet, amely leköt, vagy tanulj valamit, bármit.
2019. febr. 5. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Miért is nem kérdezed meg tőle? Lehet, hogy letagadja, és akkor nem tudhatod, hogy kamuzik-e, de be is vallhatja, hogy ő az. Esetleg valami tereléssel is kiderítheted, mondjuk valami másra vonatkozó kérdéssel. Pl: "Figyelj csak, látom Csehországban élsz, nem tudnál ajánlani valami jó szállást az xy környéken? Nyáron tervezünk kimenni a haverokkal." - vagy ilyesmi. És ha segít, vagy azt mondja, hogy nem tud jó szállást, akkor máris "lebukott".
2019. febr. 5. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Mert nem láttam évek óta és fb profilját se látogatta meg egy ideje. Annyit meg nem ér, hogy magánnyomozót fogadjak fel + nem is voltunk annyira jóban. Egyszerűen csak nagyon fura és amikor megláttam ennek a "híres" személynek a képeit nem is tűnt fel csak utólag gondoltam, hogy hasonlítanak + anyajegyek is egyeznek összehasonlítva, de nem 100%.


Bár gondoltam, hogy magamtól nem fogok tudni semmi információt sem megtudni.

2019. febr. 5. 21:07
 4/4 anonim ***** válasza:
Azóta van róla bármi hír?
2020. júl. 26. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!