Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Emberek » Egyéb kérdések

A kérdés

Hogy lehet kideríteni, hogy egy bizonyos személy létezik-e és ha igen Mo-on tartózkodik-e?

Magán nyomózó nélkül, a történet egy kicsit fura, ezt a személyt az összes közeli ismerősöm ismeri, de senki nem tud róla semmit. Állítólag egyetemre járt és párszor találkoztam is ott vele, de a nevére keresve csak fb profilja jön elő. Valószínűleg nem az igazi neve rögtön ez volt az első gondolatom, de ismerősöm barátnője a volt osztálytársa volt és ott mindenki azon a néven ismerte. Nemrég láttam neten egy hírességet aki túlságosan is hasonlít rá, anyajegyek az arcon + szeplők, de ő tökéletesen beszél cseh nyelven és ott is él. Akit én ismerek annak magyar neve van elvileg.

Hogy tudnám kideríteni, hogy azon a néven létezik-e magyar állampolgárságú személy?

Maximum még az iskolában lehetne érdeklődni, de a tablón is ugyan azzal a névvel szerepel.

Keress kérdéseket hasonló témákban: magánnyomozó, személy információk

febr. 5. 12:16  Privát üzenet  

A válaszok
Keress valami jó könyvet, amely leköt, vagy tanulj valamit, bármit.

A válasz 46%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 81%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/3Időpont febr. 5. 12:32 Privát üzenet
Miért is nem kérdezed meg tőle? Lehet, hogy letagadja, és akkor nem tudhatod, hogy kamuzik-e, de be is vallhatja, hogy ő az. Esetleg valami tereléssel is kiderítheted, mondjuk valami másra vonatkozó kérdéssel. Pl: "Figyelj csak, látom Csehországban élsz, nem tudnál ajánlani valami jó szállást az xy környéken? Nyáron tervezünk kimenni a haverokkal." - vagy ilyesmi. És ha segít, vagy azt mondja, hogy nem tud jó szállást, akkor máris "lebukott".

A válaszíró 79%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/3Időpont febr. 5. 15:18 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Mert nem láttam évek óta és fb profilját se látogatta meg egy ideje. Annyit meg nem ér, hogy magánnyomozót fogadjak fel + nem is voltunk annyira jóban. Egyszerűen csak nagyon fura és amikor megláttam ennek a "híres" személynek a képeit nem is tűnt fel csak utólag gondoltam, hogy hasonlítanak + anyajegyek is egyeznek összehasonlítva, de nem 100%.

Bár gondoltam, hogy magamtól nem fogok tudni semmi információt sem megtudni.

# 3/3Időpont febr. 5. 21:07 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Létezik olyasmi, hogy ha egy bizonyos napsyakban cserélünk a Facebookon profilképet, akkor többen látják? Ha igen, melyik ez a napszak?
Létezik olyan, hogy egy embernek visszafejlődik a személyisége, vagy megreked egy bizonyos szinten?
Létezik olyan, hogy lelki machoizmus? Úgy érzem a (mániás) depresszióm átment egy bizonyos élvezetbe. Kezdem élvezni, ahogyan szép lassan meghalok 5-10 éven belül, ez hogy lehet?
Szerintetek létezik-e olyan, normális-e, hogy bizonyos idő után máshogy emlékszik az ember dolgokra, mint közvetlenül utána?
Létezik olyan terápia vagy akármi, amivel egy (vagy két) bizonyos embert el lehet felejteni?
Létezik Egerben egy bizonyos "Robi" nevű kegyetlen kidobó?

Kérdések az Emberek rovatbólKérdések az Egyéb kérdések rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!