Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Emberek » Egyéb kérdések

A kérdés

25 évesen a 20 évesekkel lógok. Ciki ez?

Keress kérdéseket hasonló témában: ciki

febr. 5. 14:49  Privát üzenet  

A válaszok
Nem.

A válasz 52%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 69%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/6Időpont febr. 5. 14:54 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Ok

# 2/6Időpont febr. 5. 14:55 Privát üzenet

Én örülök a kérdésednek, mert 28 évesen 23 évesekkel lógok, ami ugyanaz a kategória, és bennem is megfogalmazódott már ez.

Úgyhogy dehogy ciki! A korombeliek már mind elfoglaltak, családoznak, túl komolyak. A 23 évesekben még ott a pezsgés, ami által sokkal kellemesebb és szórakoztatóbb társaság. Én nem szégyellem. :)

A válasz 49%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 79%-ban hasznos válaszokat ad.
# 3/6Időpont febr. 5. 15:00 Privát üzenet

A "ciki" kérdés bármiféle kontextusban feltevése az egyedüli, ami ciki.

38 évesen 25-45 közti emberekkel lógok, a párom 27. Semmit nem jelentenek felnőtt korban a korkülönbségek.

A válaszíró 73%-ban hasznos válaszokat ad.
# 4/6Időpont febr. 5. 15:03 Privát üzenet
anonymousreview60 nevű felhasználó válasza:

Nem, mert csak százalékosan olyan nagy az a korkülönbség.

A válaszíró 76%-ban hasznos válaszokat ad.
# 5/6Időpont febr. 5. 15:05 Privát üzenet
27 évesen kezdtem az egyetemet , csoport társaim 90%a 20 éves. Megis kikkel lógjak ha nem velük? Nem fogom rosszul érezni magam emiatt 😂

A válaszíró 63%-ban hasznos válaszokat ad.
# 6/6Időpont febr. 6. 00:28 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Baj ha 20 évesen sokkal jobban kijövök 40-50-60 évesekkel, mint a saját korosztályommal? Idősebbekkel jól elbeszélgetek, de a korosztályommal nem tudok.
Ha 22 évesen kezdem a jogot, jó esetben 27 évesen elvégzem, mennyire leszek hátrányban a 24 évesekkel szemben?
35 evesen mar tul keso felsőfokú szakképzettséget szerezni ? Gondolok arra, hogy mire diplomas leszek valószínűleg mar elmulok 40. frissdiplomaskent 22-25 evesekkel palyaznek...
Szerintetek gáz, ha előnyt kovácsolok, kihasználom hogy 18 évesen 14 évesnek néznek vagy néha még fiatalabbnak ha úgy öltözködöm? Későn érő vagyok. Szeretem a törődést meg...
28 évesen 22-25 évesekkel barátkozni?
Miért van az hogy 25 évesen leginkább tinikkel akár 14-15 évesekkel értem meg magam a legjobban? Bennem van a hiba? Vagy a korosztályom tényleg olyan mint ami karótnyelt?

Kérdések az Emberek rovatbólKérdések az Egyéb kérdések rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!