Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mit tehetek ha úgy érzem...

Mit tehetek ha úgy érzem semmiben nem vagyok jó?

Figyelt kérdés

Az élet több területén is úgy érzem nem vagyok elég jó, többiek fele akkora energiabefektetéssel, kevesebb idő alatt sajátítják el ugyanazokat a képességeket. Vagy nekem egyáltalán nem megy. Persze a többiek abból is merítenek, hogy látják jobbak nálam és ezt az orrom alá is dörgölik burkolt és álszent módon.

Suliban éltanuló voltam, mióta végeztem azóta kudarc minden amibe belevágok...


Hogy tudnék kimászni ebből?

25l


2019. febr. 5. 19:02
 1/4 anonim ***** válasza:

Ha ez egy kicsit dob az önbizalmadon, például a helyesírásod kapásból jobb, mint a magyarok 80%-ának. Mindössze egy-két vessző hiányzik. Ez dicséretes. :)


Egyébként szerintem az az első lépés, hogy elkezded magadnak mondogatni, hogy nem vagy egy nulla. Én is szoktam úgy érezni, mint te. Ilyenkor mindig mondogatom magamnak, hogy csak túlreagálom, valójában nem is vagyok olyan béna, mint amilyennek hiszem magam. Pedig jópár alapvető skillem hiányzik, de mégis kell lennie dolgoknak, amiben képes vagyok egy kis erőbefektetéssel sikert elérni, ha hiszek magamban.

2019. febr. 5. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Elkezdesz tanulni és valami célt tűzöl ki magad elé. Ismerek hozzád hasonlót, aki osztályelső volt gimnáziumban és utána soha semmiféle szakmát nem tanult ki, idegen nyelvet nem tanult meg, mert nyilván nem volt igazi célja akkor, amikor már csak a saját igényeinek kellett volna megfelelni és nem a szüleinek vagy a tanárainak.
2019. febr. 5. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Amibe belevágsz, be is fejezed? Olyan dolgokat választasz-, és vállalsz, ami érdekel is? Esetleg volt valami törés az életedben suli utáni időszakra nézve?
2019. febr. 5. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Az elég merész kijelentés, hogy semmiben sem vagy jó. Talán mindent ami a világon van próbáltál már?

Kapsz egy aranyköpést ajándékba.


Egy igazi kincseskamrában élsz de sosem kapcsoltad még fel a villanyt.

2019. febr. 5. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!