Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mit csinaljak, ha büdös...

Mit csinaljak, ha büdös vagyok? 16/l

Figyelt kérdés

Sziasztok!

16 eves lany vagyok. Elegge onbizalomhianyos vagyok, foleg amiatt a +10-15 kilo miatt, ami rajtam van. Emiatt oltozkodni sem merek ugy, ahogy nekem az tetszene, ahogy szeretnek.

Mindig attol felek, ha valaki meg akar olelni, hogy kellemetlen szagu a ruham, a hajam vagy esetleg en. Utalom ha hozzam ernek, felek, hogy zsiros a borom, a hajam es ok ezt guszustalannak gondoljak. Attol is felek, hogy budos a szam, termeszetesen mindig mosok fogat, reggel, este es ha elindulok barhova. Viszont neha kellemetlen szagu, igy ragozni szoktam mostanaban egesz nap.

Dezodort hasznalok, de annak hamar elmegy az illata. Edzesre jarok heti 3x iskolaidoben, ezek utan van, hogy nem mosok hajat. Minden edzes utan mossak?

Igyekszem minden nap zuhanyozni, de van, hogy kimarad. Ezen akarok valtoztatni.

Van egyeb tippetek, mire figyeljek?

Hogyan gyozodjek meg rola, hogy nem vagyok kellemetlen szagu?


2019. febr. 6. 15:19
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
95%
Hát a napi zuhany azért legyen alap. Szerintem.
2019. febr. 6. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
94%

Ha megizzadsz a hajadnàl is, igen, mosd meg minden alkalommal.

Zuhanyzàs meg evidens, hogy ne maradjon ki egy nap sem.


Én zuhanyzok reggel-este, pedig izzadós sem vagyok, de értelemszerű, hogy mielőtt akàr boltba, akàr vàsàrolni, lànyommal suliba indulok, friss legyek, este frissen bújjak pàrom mellé az àgyban.

Tavasztól imàdok az udvaron szöszölni a kertben, csak ha melegebb van màr, megizzadok, természetesen megyek zuhanyozni.

Hasznàlj olyan izzadàsgàtlót, ami púderes.

2019. febr. 6. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
91%
Nyugi, ha büdös vagy azt egyrészt érzed, másrészt előbb-utóbb valaki szóvá teszi.
2019. febr. 6. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

Ha a dezodor ellenére is büdös a hónaljad, vegyél izzadás elleni ecsetelőt a gyógyszertárból.

Használj valamilyen illatszert.

Igyál sokat (lehetőleg tiszta vizet), akkor a azád is jobb illatú lesz. Meg próbálj iskolaidőben kevesebb szájszagot okozó ételt enni, pl. nyers hagymás dolgokat, vagy halat.

Használj megfelelő arcápolókat, hogy ne legyen zsíros a bőröd és hidratáld.

A körmödre is figyelj, hogy sose legyen koszos, ha kell, naponta mosd meg

Most kb. ennyi jutott eszembe

2019. febr. 6. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
69%

Büdös hónaljra szódabikarbóna!!! Mosd ki szappanos vízzel a hónaljad, töröld szárazra, majd hintőporszerűen oszlasd el a hónaljadon a szódabikarbónát. Nekem ez segített, 100%, hogy neked is fog!


24/F

2019. febr. 6. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
91%

Nekem a zsíros arcomra a kecsketejes-kakukkfüves szappan vált be DM-be kapható.

Izzadságszagra meg szódabikarbóna én a gyógyszertárit ajánlom ez nem olyan durva vagy hogy is mondjam :D izzadni ugyanúgy fogsz tőle de nem leszel büdös sport után se.

2019. febr. 6. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
30%
Nem muszáj gyógyszertári szódabikarbónát venni, jó a "bolti" is.
2019. febr. 6. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
28%
Ne fürgyé le
2019. febr. 6. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
21%
Mosd jól meg a nunid!
2019. febr. 6. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
16%

Ez nem akkor nagy baj ám ahogy elhiszed..

Szerintem a mai világba az az undorító ha egy lány haspólóba meg xy kiegészítőbe "ad magára" és ribiskedik mindenki előtt. Az meg hogy te ilyen vagy az egy természetes dolog, ahogy például mindenkinek zsírosodik a füle stb, csak neked ezek szerint kicsit jobban. De ez nem baj, nem utálhatod magad e-miatt :) Nem is a külső a lényeg egy lányba se. Akárki száját megszagolod KB büdös, ha eszik egy falat kaját stb, szóval kit érdekel? Külsőre öltözz normálisan és legyen természetes az arcod is, ez a lényeg.

2019. febr. 6. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!