Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ez jogosan bánt engem?

Ez jogosan bánt engem?

Figyelt kérdés
Van egy fiú, akivel szoktam beszélgetni és már többször randiztunk is és küldött nekem egy izmos modellfiút én meg megjegyeztem hogy jó kép. Erre ő röhögve mondta hogy nekem nem dolgom ilyennel soha mert nem vagyok vele egy szinten, ilyen fiúk nem állnak szóba olyan lányokkal, mint én.
2019. febr. 6. 16:43
1 2
 1/11 anonim válasza:
100%
Meg szep, ez egy bunkó kijelentés volt
2019. febr. 6. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim válasza:
100%
Jogosan bánt. Gyökér a srác.
2019. febr. 6. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim válasza:
100%
Jèzus...elég bunkó a sràc. Próbál tèged lealacsonyítani a saját szemedben h ne vàgyj jobbra.
2019. febr. 6. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

Ne haragudj, de a tini kategória arrébb van!


Amúgy igen, jogos, de ez az egész annyira gyerekes, hogy valami borzasztó.

2019. febr. 6. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

Heteroszexuális srác csajoknak nem mutogatja modellfiúk képeit. Ezek csajos témák, amikbe csajok max. meleg fiúbarátot szoktak bevonni.


Kezeld úgy, hogy azt vegye le, hogy szerinted meleg, de te toleráns vagy velük.

2019. febr. 6. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Tyű, aztán eddig nem derült ki, hogy tulok Józsival randizgatsz? Mondjuk az isten barma magát minősítette, hiszen ugye vele meg jársz, tehát magyarul ő sincs a közelében sem a képen lévő modellfiúnak. Mindenesetre én kicsit csodálkozom, hogy éppenhogycsak rosszul esett neked egy ilyen bunkó beszólás. Egy igazi férfi sosem sértegetne így egy lányt. Írd vissza neki, hogy vele is csak azért foglalkoztál, mert ha ló nincs jó a szamár is, de végre összejöttél egy jópasival.
2019. febr. 6. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Szót se érdemel az egész, elhiszem hogy nem esik jól, de a srác annyira se méltó, hogy foglalkozzanak vele...
2019. febr. 6. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

Jogosan bánt téged. valóban bunkó elszólalás volt tőle.

az ilyen pedig nem férfi. csak kisfiú, biztos bántja, hogy tetszett neked a modell srác képe (hát akkor minek küldte el).. elég kisfiús hozzáállás.

ha jót akarsz magadnak és önbizalmat jobb ha kerülöd a srácot. Ezek tudatosan rombolják le az ember bizalmát.

2019. febr. 6. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Lol,ezen felnevettem XD
2019. febr. 6. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
Jogos, ez egy ilyen elcseszett PUA módszer, hogy letörje az önbizalmad és beérd ezzel a bunkó selejttel is, miután lehúzott a szintjére. Ha van egy kis eszed akkor többet nem randizol és nem beszélgetsz vele, ha nincs, akkor viszont megérdemled a többi bántást is, ami garantáltan vűr rád mellette.
2019. febr. 6. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!