Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Srácok, ti hogyan szoktatok...

Srácok, ti hogyan szoktatok le az energiaitalokról?

Figyelt kérdés

Persze azokhoz szól a kérdésem, akik korábban rá voltak kapva napi szinten (akár többször is).

Valami tipp?


2019. febr. 7. 10:26
 1/7 anonim ***** válasza:
84%
Elhatároztam és többet nem vettem. Olyan sokat ittam, hogy egyszer zöldet hánytam sugárban és a vércukrom, vérnyomásom az egekben volt, nagyon megijedtem. Doki szerint méreg.
2019. febr. 7. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Régen ittam én is néha de nem voltam ràszokva. Szerencsére most màr sosem iszok ilyen szart inkabb kàvézom. Javaslom kàvézz te is helyette.
2019. febr. 7. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Annak idején napi szinten ittam 2-3-at. Meg mellette kávé. Ez egy olyan 4-5 éves időszak volt.

Simán letettem. Egyik napról a másikra nem vettem többet és kész. Nekem nem volt "függőségem" tőle. Csak elhatározás kérdése.

2019. febr. 7. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

én kb 2 évig ittam napi egy doboz.

decemberbe hagytam abba.El kezdet néha szúrni a szivem. Meg ilyedtem .Nem mondom hogy nem hiányzot az elején . Kóla segitségével raktam le.

Azota viszont a gyomrom is jobb . ( heti 2x ment a hasam reggelente )

2019. febr. 7. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 Metionin ***** válasza:
91%
Gimis koromban kartonszám lehetett venni a román piacon fillérekért, én meg eléggé túlhajtottam magam, későig tanultam és korán keltem. Aztán elmentem egyetemre ahol mindehhez hozzájött az éjszakai munka. Szóval elsőévesen lett egy szívritmuszavarom, kórház. Nem csak az energiaital okozta de a doki szerint nagyban hozzájárult. Azóta nem ittam azt a fajtát, gyengébbet is max 2-3 alkalommal. Egyszerűen nem vettem.
2019. febr. 7. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
volt hogy majdnem napi szinten ittam,mégsem szoktam rá. ha nem akarsz,akkor nem iszol. ennyi
2019. febr. 7. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nálam tavaly nyáron kezdődött, pánikrohamot kaptam. Elhatároztam hogy leteszem, azóta inkább veszek egy bounty csokit.
2019. febr. 7. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!