Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Lehetséges, hogy a húgom...

Lehetséges, hogy a húgom árnyékában élek?

Figyelt kérdés

Minden nap azt hallgatom anyukáméktól, hogy a húgom milyen szép rendet tud tenni, nem kell megkérni, hogy megcsináljon valamit, magától mosogat...stb.

Nekem nagyon rosszul esik, mert én tőlem elvárják, hogy egy szavukra ugorjak és már azt is a fejemhez vágták, hogy azért vagyok, hogy kiszolgáljam őket. A húgommal így sosem beszélnek, ő a kiskedvenc. És eddig mindig neki beszéltem ki, hogy mi bánt, de már nem tudok benne megbízni, mert már sok dolgot visszahallottam, mert elmondta a szüleimnek. Majdnem minden nap sírok, néha már úgy vagyok vele, hogy minek éljek így. Nagyon bánt ez az egész.

Meg a húgomtól fele annyi dolgot várnak el, mint tőlem az ő korában. Olyan apróságokért vagyok lecseszve, hogy elfelejtettem elmosogatni, vagy mondjuk véletlen az étkezőasztalon hagytam a tálam. De persze a tesóm ha elfelejt valamit, csak szólnak neki, vagy ő maguk megcsinálják helyette.

17/l



2019. febr. 7. 19:09
 1/1 anonim ***** válasza:

Beszélj velük, mondd el, hogy ez nem esik jól és fáj számodra az összehasonlítgatás.

Kérdezd meg tőlük: "mit gondoltok, nekem milyen pozitív tulajdonságaim vannak?"...

2019. febr. 7. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!