Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Egy lány árult kézzel készült...

Egy lány árult kézzel készült ékszereket. Szerintetek bunkó voltam?

Figyelt kérdés

szóval megtetszett az egyik karkötő. Mondta hogy mondjak árat rá, ő 500-1000 forint között gondolta.

És én mondtam, hogy 600ért oda adja-e esetleg.. azt mondta igen, de mintha kicsit mérges lett volna vagy többet várt volna..


2019. febr. 7. 21:22
 1/8 anonim ***** válasza:
Az adott intervallumban adtàl meg árat, el kell fogadnia döntésedet. Másfelől ilyenkor mindig a felső határ felé illik fizetni, támogatva ezzel a “munkásságàt”. Ha tetszik és akarsz belőle, akkor legyél empatikus és nagyvonalú.
2019. febr. 7. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Egyáltalán nem voltál bunkó, azon a sávon belül mondtál egy összeget, amit ő megadott. Simán mondhattad volna, hogy akkor ötszázért elvinnéd, akkor sem szólhatott volna semmit. Legközelebb adjon meg fix árat, ha fáj a szíve olcsóbban adni.
2019. febr. 7. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
1-es. Az az igazság, hogy még nincs jövedelmem és a szüleim nem keresnek olyan jól, hogy csak úgy költsem a pénzüket
2019. febr. 7. 21:31
 4/8 anonim ***** válasza:
Nem voltál bunkó, ő mondta hogy adhatsz bármennyit egy intervallumon belül. Nyáron én is vettem egy lánytól ékszert amit a szemem láttára csinált meg. Ő viszont fix árat mondott, kifizettem. Neki is azt kellett volna mondani, hogy 1000 az ára.
2019. febr. 7. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Első vagyok! Teljesen igazad van, ne érts félre. Nem csináltál semmi rosszat. Én ilyen esetben a leírtak alapján cselekszem, igaz saját jövedelmem van. Pl még élt a nyugatinál a sütis (Irénke) néni, neki mindig 1000ft-ot adtam. Nagyon aranyos volt a néni és a süti is jobban ízlett így! :D
2019. febr. 7. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

ha azt mondom, hogy 500-1000 forintot kérek valamiért, akkor nem sértődök meg, ha eközött kapok érte.

ha egy ezrest akarok kapni, akkor azt mondom, hogy 1000 ftba kerül.

kivéve ha egy hisztis kölyök vagyok, aki nem hajlandó kinyögni hogy mit akar, mert inkább találják ki a többiek

2019. febr. 7. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Nem voltál bunkó. Szerintem teljesen korrekt voltál.
2019. febr. 7. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Nem voltál bunkó, ő meg szerintem kicsit még rutintalan ebben. Ne neheztelj rá, és magadat se hibáztasd.
2019. febr. 8. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!