Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mivel állítsuk le ezeket a...

Mivel állítsuk le ezeket a fiúkat? 18/l

Figyelt kérdés

Az öcsémnek a fiú osztálytársai borzalmasan viselkednek,az öcsém folyton nekem panaszkodik. Az osztálytársai 13 évesek. A tesi öltözőben folyton hangosan finganak. Meg ilyen kisgatyában szaladgálnak. Volt olyan is hogy az egyik fiú órán hangosan fingott és az öcsémre akarta fogni.

Én hogyan védhetném meg?

18/l



2019. febr. 7. 21:35
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
82%
Hidd el, minden fiú öltöző ilyen, nem tudsz mit tenni :D
2019. febr. 7. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
100%

Nálunk meg kiteszik a f@$zukat és a másik arca előtt lóbálják :D

Szóval szerintem az öcséd tök jól járt egy fingással.

2019. febr. 7. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim válasza:
0%
Ha jó lányka vagy, egy valamit kell megtenned a fiúkak egyesével az osztályban :D Csak a nadrágod térde nehogy kikopjon. ;)
2019. febr. 7. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim válasza:
Mond meg öcsédnek hogy kicsit szedje ösze magat mert mar nem gyerek. Menjen oda es huzza fel a gyerek fülét ő. Te vagy a nagyobb te rad figyel. Ersd amit irok. Tudasd vele hogy ő a jobb vele ezt nem lehet. Hitesd el öcséddel hozd fel arra a szintre hogy saját magaert ki kell allnia es veletlenul sem ereztesd vele aztat, hogy neki szüksége lenne rád, a saját problémája megoldására, mert akkor azt fogja hinni hogy még a saját testvére sem bizik abban hogy kepes lenne onalloan megoldani a negativ helyzeteit. Ugyhogy lehet te voltál eddig a baj. Legyel g pont.
2019. febr. 7. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
100%
Megvédeni a fingtól? Hát... valami olyan burokkal, ami nem engedi át a gáznemű anyagokat, pl. nejlonzacskó. A probléma ezzel az, hogy levegőt sem nagyon fog kapni, így nem ajánlatos. Szerintem egyszerűen nyissatok ablakot.
2019. febr. 7. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
100%
Annak idején az én iskolámban egy srác belekakált egy fóliazacskóba,és a harmadik emelet egyik ablakából rádobta a technikatanár kocsijára,eközben dohányzott,és kommersz körtét ivott.Ehhez képest a fingás gyerekcsíny.
2019. febr. 7. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
Ez a kerdes valami vicc akar lenni? Nekem nincs ocsem de a parom occse 14, neki a legnagyobb baja az hogy az osztalytarsai megvertek. A fingast kirohogik es meg kisgyerekek megis hogyan akarod ezt megakadalyozni? Dugot nyomsz a seggukbe? Az ocsedet tanisd meg megvedeni magat es kesz mert kesobb se fogja tudni amikor netan verekedni fog. Legalabb nekem lett volna ennyi bajom :D
2019. febr. 7. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:

Miért baj, ha az öltözőben kisgatyában futkosnak? Érthetetlen!

A szellentés sem istenkáromlás, főleg egy közösségben, öltözőben. Korlátozhatnák ugyan magukat, de az öcséd szokja meg ezt, még ha nem is követi őket.

2019. febr. 7. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
Írasd be egy önvédelmi tanfolyamra, ahol szerez egy kis magabiztosságot. Máshogy ne akard megvédeni, mert csak cikizni fogják, hogy a nővére szoknyája alá bújik.
2019. febr. 7. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 A kérdező kommentje:

"Miért baj, ha az öltözőben kisgatyában futkosnak? Érthetetlen!"

Az hogy undoritó,inkább hordanának boxert.

A fingással meg az a baj hogy amikor öltözik az öcsém akkor nagyon idegesítő neki a hangos fingás és a nagy röhögések. Ti lennéntek az ő helyében? Nem hinném.

2019. febr. 7. 22:02
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!