Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ti féltek a haláltól? Ha igen...

Ti féltek a haláltól? Ha igen miért?

Figyelt kérdés
Előbb utóbb mindenki a "semmibe" veszik.

2019. febr. 9. 21:00
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
32%
Ha meghalsz boldog leszel és a lelked tovább él valahol. Nem félek meghalni.
2019. febr. 9. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
50%
Nem hiszem hogy félnem kellene...Hiszen a halál természetes dolog! Csak nehéz felfogni hogy egyszer semmi sem lesz ...
2019. febr. 9. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
67%
Nem magától a haláltól félek, hanem attól, hogy magára hagyom idő előtt azt a két embert, akinek még szüksége van rám. Ha ők nem lennének, igazából bármikor jöhetne.
2019. febr. 9. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
Nem félek... ha majd elveszítesz valakit te is aki igazán fontos volt...rájössz miért...
2019. febr. 9. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
Én félek. Attól, hogy egyedül halok meg. Egyedül leszek végig. Magányosan és holtan. Engem ez megijeszt.
2019. febr. 9. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 A kérdező kommentje:

#5

De ha már halott vagy arról ugyse tudsz majd. Ez egy fajta végleges megszűnés. Ami eltöröl és nem hagy belőled semmit se.

2019. febr. 9. 21:25
 7/19 anonim válasza:

Attól függ mikor, és hogyan ér.

Ha normális körülmények között, akkor félni ugyan nem félnék, de mindenáron életben szeretnék maradni tekintettel a gyerekeimre akik még meglehetősen kicsik, illetve a kutyám is nehezen tolerálná ha megadnám magam. Mindenki más valószínűleg könnyebben feldolgozná.

Amennyiben a gyerekeim már viszonylag nagykorúak, a kutyám már kimúlt, akkor sem mondhatom hogy minden esetben félelem nélkül néznék a halál szemébe, mert amikor 3 pitbull tépi az embert, azt az én meglátásom szerint igen nehéz lehet teljes lelki harmóniával elfogadni. De maga az elmúlás ténye nem zavar.

2019. febr. 9. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:

Én a saját halálomtól még nem félek, de a családtagokétól igen.

Viszont egyszer koponya mr vizsgálatra kellett mennem, amíg nem jött meg az eredmény, addig gondoltam arra, hogy mi lesz, ha kiderül, hogy baj van, nem akarok meghalni. (az eredmény jó lett)

2019. febr. 9. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
En nem felek, sot mar varom.
2019. febr. 9. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
Ahogy az egyik válaszoló, én is attól félek, mi lesz a gyerekeimmel. Azt hittem, önző módon majd magamra gondolok utolsó perceimben, de kellemesen csalódtam magamban. Egyszer majdnem elvégeztem vetélés miatt. Akkor már volt egy gyerekem. Az orvosok utólag mondták hogy elég meleg volt a helyzet, de ezt éreztem is. Mikor befelé toltak azt hittem vége. Arra gondoltam, hogy fogják a férjemmel közölni, és hogy ő hogy adja elő ezt a három éves gyerekunknek. Aztán a múltkor találtak egy csomót a csaszarom mentén, (surgossegivel lett a masodik- na az egy másik rém sztori) mri-redményre vártam...
2019. febr. 9. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!