Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mi lesz úgy 20 év múlva a mai...

Mi lesz úgy 20 év múlva a mai fiatal női influencerekkel? A dubajozó lányokkal? A luxus életét élő, instagrammon tökéletes posztolókkal?

Figyelt kérdés

23 éves vagyok, és rám elég rossz hatással van az instagram. Szép nők, vékony testalkat, luxus élet, bejárják a világot csodaszép országokba utaznak, luxus szállodákban. Termékeket ingyen kapják, mindenük meg van. Én meg gürizek, azt dolgozom amit szeretek csinálni szívből, Ápoló vagyok,ha el mennék olyan helyre ahol sok a fizetés ehhez képest akkor meg valószínű, hogy utalnám azt a munkát, tehát csak irigykedni tudok. 23 évesen még nincs lakásom, van egy kis autóm és kifújt,tudom vannak ezerszer rosszabb körülmények között élő emberek, de ezt sugározza a social média, hogy ez az élet milyen szuper,irigylésre méltóak.

Ezek a tökéletes életű nők hol fognak 20 év múlva tartani? Mindig ilyen jó életük marad vajon?



2019. febr. 10. 14:01
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
93%
Felszednek valami gazdag vállalkozó pasit.
2019. febr. 10. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
56%

20 év múlva is tovább influencerkednek, vagy pedig megélnek a most félretett tartalékaikból, és rengeteg szép emlékük lesz idősebb korukra, hogy mennyi csodaszép helyen jártak.

De gondolom te inkább olyasmi választ szeretnél hallani, hogy mind megnyomorodik majd mélyszegénységben és az utcán koldulva döglenek majd meg. :)

2019. febr. 10. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
Nem,dehogy csak érdekelt, hogy mi lesz velük, ha már nem lesznek szépek és fiatalok is fogják e őket foglalkoztatni stb. Én soha nem sajnalom senkitől ami van neki, maximum irigylem érte.
2019. febr. 10. 14:16
 4/14 anonim ***** válasza:
57%
Hidd el, hogy van koztuk olyan, aki lehet hogy a te eletedet irigyli, csak titkoljak! Az, hogy megvan mindenuk..szep ruhak, sminkek, utazas stb attol még nem biztos h felhotlen boldogok.
2019. febr. 10. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
35%

@14:27


Nekem se pénzem,drága ruháim, utazás stb... sincs és még boldogtalan is vagyok. Még is ki a franc irigykedne rám olyan emberek közül? :D

2019. febr. 10. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
82%

Hát nézd... Vannak a 40-es nőknek az a csoportja, aki simán talál magának egy 50-60 éves cégvezetőt vagy jól menő vállalkozót, mivel csinosak. Ezekre a nőkre ezek közül több pont is igaz:

-Relatív stresszmentesen élték le az életüket

-Sportolnak

-Egészségesen táplálkoznak (van rá pénzük).

-Nem alkoholisták / dohányfüggők / kábítószeresek

-Sok pénzt költenek botoxra, kozmetikára, fodrászra,stb.

-El lehet velük lenni. Hiszen láttak világot, beszélnek nyelveket, tudják hogy hogy kell egy előkelő étteremben viselkedni, stb. Sőt, ezek a nők gyakran még kedvesek is az emberrel, nem "kiégettek", nem idegeskednek.

-Voltak már jó pár férfival életükben, nem annyira fiatalok már, így nem fog megcsalni se csak úgy.


De jut eszembe... ki mondta, hogy soha nem fognak "gürizni", ahogy fogalmaztál???

2019. febr. 10. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Otos valaszolo! Termesztesen a "dubajozo" lanyokra ertettem a valaszom. Sok k..va kezdetben jol erzi magát, mert hirtelen az olebe hull a sok penz, de egy ido mulva már nem olyan boldogsagot ad az a penz es akkor mar inkabb vágynanak egy normalis, hetkoznapi eletre
2019. febr. 10. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%

Az én munkahelyemen nem egy ilyen nő van.

Majd megházasodnak, jönnek a gyerekek, aztán ez leköti őket egy darabig majd a férj intéz valami jól hangzó munkát, ahol nem kell csinálni semmit.

Ilyen meg olyan alapítvány, állami szervnél vezető stb.

Elég bemenni 9-re, 11-től délután 14-ig ebéd, majd visszajönnek csekkolni és 15 órakor már irány az edzőterem meg a szauna meg a többi.

2019. febr. 10. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
23%

Alapigazság kérdező, hogy egy szép nőnek semmit nem kell letennie az asztalra egész életében.

Egyébként te sem vagy teljesen normális, sikerült kiválasztani a világ legrosszabb szakmáját.

2019. febr. 10. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%

Gyanus, hogy a legtobbnek mar most, eleve van sajat vallalkozasa.


Meg azert ha belegondolsz, az influencer noknek eleg talpraesettnek (es tortetonek) kell lenni, nem kell feltened oket, megoldjak ok 😀

2019. febr. 10. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!