Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Miért van ilyen sok magyar...

Miért van ilyen sok magyar komment? (Youtube)

Figyelt kérdés
Egy tök fölösleges kérdésem van, de azért csak felteszem, hogy Rilés - Pesetas című száma alatt miért van olyan sok magyar komment? Már utána néztem, hogy ki ez a Rilés, de semmi olyat nem találtam ami köze lenne a magyarokhoz. És a kérdésem az, hogy miért van olyan sok magyar kommentelő?
2019. febr. 10. 14:05
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Ott van a kommentekben:

"Tiktokon nagyon ismert ez a zene, minden 2. ember erre csinál tiktokot"


Öngerjesztő folyamat, és ha a "like ha ...." figyelemért kuncsorgó üzenetek színvonala mutatja is hogy a gyerekek körében népszerű, a maradék pedig csak azért ír, mert látja hogy más is ír, és egymást majmolják.

2019. febr. 10. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Tegnap hallgattam pont a Pesetast, és megnéztem kommenteket és meg is lepődtem hogy mi ez a sok magyar komment. Amúgy az összes zenéje alatt sok komment van már.

És igen, első ahogy írta, a kommentekben le van írva hogy miért :)

2019. ápr. 3. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!