Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Emberek » Egyéb kérdések

A kérdés

Ismeritek ezt a munkaközvetítö hölgyet?

Daranyi Gertrud, Dg recruitment, állítólag pszichológus is.. nem mellesleg nagyon nagyon ráment a pénzre... 170ezret akart lehuzni.. a szerzodeseben is ezen volt a hangsúly....

Keress kérdéseket hasonló témákban: munka, közvetítő, Kilülföld

febr. 10. 20:08  Privát üzenet  

A válasz
Igen, fejenkent kb 140ezret ker, anelkul el se fog kezdeni neked munkat kezdeni. Igazabol mindenhol penzt kernek, en egy masikkal talaltam munkat. Nem ajanlom, egyaltalan nem kedves, se nem segitokesz.

# 1/2Időpont jún. 22. 21:23 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Nemrég beszéltem egy ismerösömmel, és töle 120at kért, ráadàsul nagyon bunkó volt. Csak a pénz érdekelte, szóval valószínüleg csak arra hajt... egyèbként én ki nem fizetném neki, még én fizessek, hogy dolgozhassak, amikor ilyen nagy munkaerohiany van otthon és kint is..???? Azóta már kint vagyok, és ingyen 🙂

# 2/2Időpont jún. 23. 18:38 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Ismeritek- Jordan Petersont? Mi a véleményetek a munkásságáról?
Ismeritek ezt az embert celebet? Valaki a nevét leírja?
Ismeritek a Nostalgic Critic csatornát Youtube-on?
Ismeritek ezt a lányt?
Ismeritek azt az érzést, amikor zakatol a fejetekben egy szám és nem sikerül rájönni, hogy mi az és nem meritek elengedni, mert akkor elveszne?
Ismeritek az Eastmen munkaközvetítő céget?

Kérdések az Emberek rovatbólKérdések az Egyéb kérdések rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!