Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Más embereknek is állandóan...

Más embereknek is állandóan jár az agya?

Figyelt kérdés
Vagy van, aki úgy elvan fél napot, hogy nem gondol semmire.
2019. febr. 10. 23:08
 1/10 anonim ***** válasza:
Az enyém is jár, de amúgy is azért van, hogy járjon. BÁRár alvás közben nem, vagy nem annyira:D
2019. febr. 10. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
60%
Az agy folyamatosan jár, alvás közben is. Az az egyetlen szerv ami nem lassul le alváskor.
2019. febr. 10. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
téves , a tudatunk igenis lelassul olyankor. egyes részek nem , de mások lelassulnak
2019. febr. 10. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Én meg tudom azt csinálni, hogy "A" nem gondolok semmire, vagy "B" csak arra figyelek, amit éppen csinálok, és nem kalandozok el fejben. Meg lehet tanulni.
2019. febr. 10. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

4. Taníts, mester :O Én egy fél oldalnyi szöveget se tudok kevesebb, mint 10 perc alatt végigolvasni, mert mindig elkalandozok közben..Mondjuk ez már lehet inkább valami figyelemzavar-kategória :/

Amúgy mindenkinek jár az agya, állandóan. Ha valaki nem gondol semmire, pláne egy fél napig, az már valószínűleg agyhalott :D

2019. febr. 11. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

És magatokban is beszéltek?

Nyilván száj nem mozog.

2019. febr. 11. 07:56
 7/10 anonim ***** válasza:

Persze, ember vagyok és erre van az agyam.

Azt nem is akarom, hogy ne gondoljak semmire, az elgondolkozás, álmodozás kikapcsol.

Ha valami leköt és tényleg érdekel, akkor meg tudom csinálni, hogy csak arra koncentrálok - akkor is jár ugye az agyam, de akkor azon, amit épp csinálok.


Viszont a munkám kellemetlen...

Nem köt le, de elvileg kellene koncentrálnom, így nem járhat az agyam kedvére. Próbálok koncentrálni és az a gondolat jön, ami betör: a negatív.

Így konkrétan ezt a munkát már nem sokáig fogom bírni.

2019. febr. 11. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
a tudatalatti állandóan máködik. ez felel az életfunkciókért, de egyes részeknek muszáj pihenni
2019. febr. 11. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
nekem mindig pörög valamin
2019. febr. 11. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Mindig, mindenkinek jár valamin, bár van, hogy nem gondolunk semmire sem, de akkor is működik, jár valamin az agy titokban.
2019. febr. 11. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!