Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Csak szerintem szépít meg...

Csak szerintem szépít meg minden embert a nevetés?

Figyelt kérdés
Volt már, hogy netről ismertem meg valakit, képeiről ítélve nem tartottam szépnek, de mikor élőben megláttam és folyton msolygott, nevetett, kedves volt már gyönyörűnek láttam. Meg minden embernek jól áll szerintem. Imádom ha valaki nevet, az ilyen srácokat is, de nekem az a problémám, hogy én meg nem vagyok egy nevetős fajta, max ha nagyon jól ismert emberek között vagyok. Emiatt én lehet unszimpatikus? Azért gondoltam erre, mivel nekem is a mosolygós, cuki emberek a szimpik.
2019. febr. 11. 02:27
 1/6 anonim válasza:
nem
2019. febr. 11. 02:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Attól nem leszel ANTIpatikus, hogy nem nevetgélsz állandóan.

A "cuki emberek" nem mindig "jó emberek" is.

2019. febr. 11. 05:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Egyetértek veled, bár nem minden mosolygós és cuki ember lehet kedves, és az se baj, ha te se mosolyogsz állandóan.

Én szinte minden képen akkor nézek ki a legjobban, amikor éppen nevetek, de ez szerintem a többségre igaz.

2019. febr. 11. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Joker is cuki és állandóan mosolyog, mégis egy érzelmek nélküli pszichopata gyilkos. :)
2019. febr. 11. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Ha valaki fogatlan és úgy nevet,az nem szép.
2019. febr. 11. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Van fogam hehe:D Jól is áll a nevetés, de sajna ha nem gondolok rá, hogy na mosolyogjak, akkor ülök bamba képpel.
2019. febr. 11. 13:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!