Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mit mondjak a homofób ismerősö...

Mit mondjak a homofób ismerősömnek?

Figyelt kérdés

Van egy közeli ismerősöm, aki erősen homofób. De annyira, hogy hangoztatja is. Ha meglát egy kisfiút piros pólóban, vagy ha hosszabb a haja, azonnal megjegyzést tesz, hogy így nevelik melegnek a gyereket, hogy "lányos ruhában/hajviselettel" járatják.

Eddig nem szóltam egy szót sem az ilyen megjegyzéseire, viszont kiderült, hogy a fia meleg. Nem mondta el otthon, a szülők biztosan nem is sejtenek semmit.

Nem fogom vele megosztani azt, amit tudok, viszont így még kínosabb, hogy mások előtt ilyen megjegyzéseket tesz.

Mondanátok neki valamit, rászólnátok, hogy ne tegye, vagy eleresztenétek a fületek mellett?

Nekem kellemetlen, hogy saját magát ilyen kínos helyzetbe hozza.


2019. febr. 11. 18:48
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Hogy én mit tennék? Kimaradnék a dologból, mert ilyen emberrel szóba se állok. Madarat tolláról ugyebár.
2019. febr. 11. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
Sajnálom a fiát, amúgy valószínűleg annyit mondanék, hogy semmi köze más szexualitásához és lezárnám a dolgot, nem szeretek idióta emberekkel beszélgetni.
2019. febr. 11. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!